ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

Міський голова і секретар ради не можуть бути представниками однієї партії, – УГП

Міський голова і секретар ради не можуть бути представниками однієї партії, – УГП

У Львівській міській раді тривають перемовини щодо обрання секретаря ради та керівництва депутатських комісій. Українська Галицька партія окреслює свою політичну позицію ...Читати далі.
Прокоментувати
садовий

Як Садовий і депутати присягали на вірність

Сьогодні, 24 листопада, у Львівській міській раді відбулись урочистості з нагоди складання присяги новообраним міським головою Львова та депутатським корпусом. ...Читати далі.
Прокоментувати
1

Ганущин привітав новообраних депутатів Львівської міської ради та міського голову зі складанням присяги

24 листопада у великій сесійній залі Львівської міської ради відбулася перша урочиста сесія Львівської міської ради VII скликання, на якій ...Читати далі.
Прокоментувати
Андрій Садовий

У Львові потрібно показати приклад, як працювати разом, – Садовий

Сьогодні у Львівській міській раді відбулись урочистості з нагоди складання присяги новообраним міським головою Львова та депутатським корпусом. Відтак, роботу ...Читати далі.
Прокоментувати
садовий

Міські голови попередніх років привітали Андрія Садового та депутатів зі складенням присяги

Сьогодні в приміщенні Ратуші відбулись урочистості з нагоди складання присяги новообраним міським головою Львова та депутатським корпусом. З вітальними словами ...Читати далі.
Прокоментувати
Новообрані депутати Львівської міської ради склали присягу

Новообрані депутати Львівської міської ради склали присягу

Сьогодні, 24 листопада, новообрані депутати Львівської міської ради 7-го скликання склали присягу. Текст присяги зачитав депутат Львівської міської ради 7-го ...Читати далі.
Прокоментувати
присяга депутатів лмр

Як вигладяє присяга депутата Львівської міськради

Ігор Телішевський у Фейсбуці оприлюднив присягу депутата Львівської міської ради. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1008363379224477&set=a.873074986086651.1073741825.100001524740860&type=3&theater Про це пише Дивись Інфо. ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This