ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

У Трускавці обрали нового міського голову

У Трускавці обрали нового міського голову

Переможцем на посаду міського голови у Трускавці став Андрій Кульчинський. За попередніми даними, його підтримало 39% виборців. Друге місце зайняв ...Читати далі.
Прокоментувати
фаріон1

Фаріон програла вибори до Львівської облради

Колишня народна депутатка від ВО «Свобода» за попередніми результатами підрахунку голосів не проходить до Львівської обласної ради, пише Захід.нет. За попередніми ...Читати далі.
Прокоментувати
ЦВК

ЦВК розпочала оголошувати дані по Львівській області

За даними центральної виборчої комісії в Боринську селищну раду Турківського району на посаду селищного голови був обраний Яворський Іван Євгенійович, ...Читати далі.
Прокоментувати
Синютка закликає членів ДВК не допустити фальсифікацій при підрахунку голосів

Синютка закликає членів ДВК не допустити фальсифікацій при підрахунку голосів

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка звертається до членів дільничних виборчих комісій з приводу оперативного завершення процесу підрахунку голосів і здачі ...Читати далі.
Прокоментувати
місцеві вибори

Львівська міська ТВК тягне з оприлюдненням результатів виборів: обіцяє на 15.00

У Львові ще досі не оприлюднили жодних офіційних результатів місцевих виборів, хоча обласна ТВК та інші міські комісії це зробили. ...Читати далі.
Прокоментувати
Вибори мера Сколе можуть визнати недійсними

Вибори мера Сколе можуть визнати недійсними

Вибори мера Сколе можуть визнати недійсними. Про це на брифінгу повідомив керівник штабу ВО "Свобода" Ігор Янків, передає кореспондент Дивись. Інфо. За ...Читати далі.
Прокоментувати
Руслан Кошулинський

“Самопоміч” маніпулює тим, що другого туру виборів у Львові не буде, – Кошулинський

Штаб партії "Самопоміч" у Львові допустився або маніпулятивної, або математичної помилки при підрахунку голосів львів’ян. Про це на брифінгу повідомив кандидат ...Читати далі.
Прокоментувати
кошулин

Кошулинський виходить у другий тур мерських перегонів у Львові

Другий тур мерських перегонів у Львові відбудеться. Про це на брифінгу повідомив керівник міського штабу ВО "Свобода" Адріан Гутник, передає ...Читати далі.
Прокоментувати
Кошулинський розкаже про маніпуляції під час виборів міського голови Львова

Кошулинський розкаже про маніпуляції під час виборів міського голови Львова

Шановні журналісти! Запрошуємо Вас взяти участь у прес-конференції на тему: «Маніпуляції під час виборів міського голови Львова». Учасники: Руслан Кошулинський, кандидат на посаду міського ...Читати далі.
Прокоментувати
Львівські депутати хочуть заслухати Садового і Шемчука щодо Грибовицького сміттєзвалища

За Садового проголосував лише кожен четвертий львів’ян

Попри те, що Львівська міська ТВК й надалі не надає достеменної інформації про результати виборів у Львові, журналісти Дивись.Інфо з’ясували, ...Читати далі.
Прокоментувати
Народний контроль

В «Народному контролі» у Львівській обласній раді буде 5 депутатів

В «Народному контролі» у Львівській обласній раді буде 5 депутатів. Повідомляє кореспондент Дивись.Інфо. Згідно з даними обласної ТВК, партія «Народний контроль» набрала ...Читати далі.
Прокоментувати
Громадянська позиція

Володимир Гірняк потрапив до Львівської обласної ради

Згідно з даними обласної ТВК, партія «Громадянська позиція» набрала 8,06%, а відтак претендує на 8 депутатських місць. Повідомляє кореспондент Дивись.Інфо.  Зокрема, це: Гірняк ...Читати далі.
1 коментар
батьківщина

“Батьківщина” претендує на 9 місць у Львівській обласній раді

Згідно з даними обласної ТВК, партія «Батьківщина» набрала 9,21%, а відтак претендує на 9 депутатських місць. Повідомляє кореспондент Дивись.Інфо. Зокрема, це: Гудима Юрій ...Читати далі.
Прокоментувати
ВО "Свобода"

До Львівської обласної ради проходить 13 свободівців

Згідно з даними обласної ТВК, ВО «Свобода» набрала 12,93%, а відтак претендує на 13 депутатських місць. Повідомляє кореспондент Дивись.Інфо. Зокрема, це; Панькевич Олег ...Читати далі.
Прокоментувати
самопоміч

У Львівській обласній раді буде 15 депутатів від “Самопомочі”

Згідно з даними обласної ТВК, партія «Самопоміч» набрала 14,62%, а відтак претендує на 15 депутатських місць. Повідомляє кореспондент Дивись.Інфо. Зокрема, це; Дворянин Парасковія ...Читати далі.
Прокоментувати
УКРОП

УКРОП зайде до Львівської обласної ради з шістьма депутатами

Згідно з даними обласної ТВК, партія «УКРОП» набрала 6,22 %, а відтак претендує на 6 депутатських місць. Про це повідомляє кореспондент ...Читати далі.
Прокоментувати
Львівська обласна рада

Від БПП до Львівської обласної ради проходить Гичка, Ганущин, Дзюдзь

Згідно з даними обласної ТВК, БПП «Солідарність» набрав 21,56%, а відтак претендує на 22 депутатських місць. Повідомляє кореспондент Дивись.Інфо. Зокрема, це; Баран Василь ...Читати далі.
Прокоментувати
У Східниці за чинного селищного голову проголосувало 82 % виборців

У Східниці за чинного селищного голову проголосувало 82 % виборців

За попередніми даними, за чинного селищного голову Східниці Івана Піляка проголосувало 82% виборців. Далі місця кандидати поділили у такому порядку: за ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This