ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

Дмитро Добродомов

Добродомов готовий підтримати Руслана Кошулинського в другому турі

«Народний контроль» йшов на вибори з конкретною програмою – антикорупційний план для Львова. Ми готові підтримати того кандидата, який зможе ...Читати далі.
Прокоментувати
НРУ розкаже підсумки місцевих виборів на Львівщини

НРУ розкаже підсумки місцевих виборів на Львівщини

У Львівському прес-клубі відбудеться прес-конференця на тему: «Підсумки місцевих виборів на Львівщині». Учасники  - представники ЛКО НРУ обрані до Львівської обласної ...Читати далі.
Прокоментувати
Львівська обласна рада

«Солідарна» Львівщина — в очікуванні голови Львівської облради

Другий тур виборів на посаду міського голови Львова стовідсотково буде (призначено дату — 15 листопада). У середу, 28 жовтня, у Львівській міській виборчій комісії нарешті ...Читати далі.
Прокоментувати
Лише чотири тернопільські ТВК здали протоколи

Лише чотири тернопільські ТВК здали протоколи

Станом на 17.00 год. 28 жовтня лише чотири територіальні виборчі комісії здали усі протоколи в Тернопільську обласну виборчу комісію, п’ять ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This