ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

Кучма став мером на Львівщині

Кучма став мером на Львівщині

Мером другого за величеною міста у Львівській області – Дрогобича став Тарас Кучма. Він переміг своїх конкурентів з великим відривом. Зазначимо, що ...Читати далі.
Прокоментувати
Депутатом ЛОР став кандидат, який отримав лише четверте місце на окрузі

Депутатом ЛОР став кандидат, який отримав лише четверте місце на окрузі

Нова виборча система спричинилася до низки казусів, коли результати голосування виборців прямо суперечать визначенню переможця. Наприклад, депутатом Львівської облради у ...Читати далі.
Прокоментувати
Садовий

Садовий “наїхав” на міліцію і Порошенка

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію з киданням гранати у його будинок. «Я після 22:00 приїхав додому, перевдягнувся, ми з ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This