ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

12212434_793691837408359_728355165_n

Садовий також прийшов на засідання громадської ради при Львівській ОДА

Мер Львова Андрій Садовий також прийшов на засідання громадської ради при Львівській ОДА. Про це повідомляє кореспондент Дивись Інфо. Деталі згодом. ...Читати далі.
Прокоментувати
12204631_793677370743139_1533207297_n

Кошулинський прийшов на збори громадської ради при Львівській ОДА

Кандидат на пост мера Львова Руслан Кошулинський прийшов на збори громадської ради при Львівській ОДА.  Про це повідомляє кореспондент Дивись Інфо ...Читати далі.
Прокоментувати
фаріон2

Фаріон жорстко висловилась про “Самопоміч”

Екс-нардеп і мовознавець Ірина Фаріон розкритикувала партію "Самопоміч" Андрія Садового. Про це Фаріон написала у Фейсбуці. "У них ноги від страху ...Читати далі.
Прокоментувати
Кошулинський і Садовий зустрінуться на засіданні громадської ради при Львівській ОДА

Кошулинський і Садовий зустрінуться на засіданні громадської ради при Львівській ОДА

3 листопада 2015 року, о 14.00 годині, в Палаці мистецтв, за адресою вул. Коперника 17, відбудуться Загальні збори Громадської ради ...Читати далі.
Прокоментувати
Lvivska_miska_rada

Персональний склад Львівської міської ради

Персональний склад Львівської міської ради. Повідомили Гал-інфо в Львівській міській виборчій комісії. Прізвище, ім’я та по батькові обраного депутата Рік Освіта Партійність Посада Місце роботи  Назва  місцевої ...Читати далі.
Прокоментувати
Завтра відбудеться урочиста сесія 7-го скликання Винниківської міської ради

Завтра відбудеться урочиста сесія 7-го скликання Винниківської міської ради

За повідомленням Винниківської міської виборчої комісії, у вівторок, 3 листопада, у Винниках в Культурному центрі "Дозвілля" о 14.00 год. відбудеться ...Читати далі.
Прокоментувати
Шустер програв вибори мера на Львівщині

Шустер програв вибори мера на Львівщині

Кандидат на мера Винників (Львівська область) Богдан Шустер зайняв друге місце, програвши 43 голоси Володимиру Квурту. Богдан Шустер є однофамільцем відомого ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This