ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

Депутати Львівської міськради встановили розмір зарплати Садового

Депутати Львівської міськради встановили розмір зарплати Садового

Депутати Львівської міської ради сьогодні під час засідання проголосували за ухвалу, якою визначили умови оплати праці львівського міського голови. Про це ...Читати далі.
Прокоментувати
забарило

Садовий запропонував на посаду секретаря Анатолія Забарила

Про це повідомляє кореспондент Дивись Інфо. Садовий повідомив, що розглянув багато кандидатів, але він би хотів, щоб цей секретар міг добре ...Читати далі.
Прокоментувати
міська-сесія-3

У Львівській міській раді створили фракції

Сьогодні, 1 грудня, відбувається 1 сесія нового скликання Львівської міської ради, повідомляє кореспондент Дивись.Інфо. Фракцію партії "Самопоміч" очолив Андрій Шевців, ...Читати далі.
Прокоментувати
Завтра депутати зберуться на сесію Львівської міськради

Завтра депутати зберуться на сесію Львівської міськради

Завтра 1 сесія Львівської міської ради. Щойно отримали порядок денний. Про це у Фейсбуці повідомив Ігор Телішевський. ПОРЯДОК ДЕННИЙ пленарного засідання 1-ї ...Читати далі.
Прокоментувати
Складнощі модернізації. Або перші день у ролі сільського голови

Складнощі модернізації. Або перші день у ролі сільського голови

Наймолодший сільський голова України Віталій Дяків, приступив до виконання обов’язків голови сільської ради Давидова. Перші кроки в новій ролі Віталій ...Читати далі.
Прокоментувати
У Львові виступили проти Садового

У Львові виступили проти Садового

Спільна заява представників політичних партій представлених у Львівській міській раді щодо обрання секретаря ЛМР Останніми днями все більш широкого обговорення ...Читати далі.
Прокоментувати
опора

Наскільки ефективно працюють народні депутати Львівщини: аналіз діяльності парламентарів у округах

АНОНС Прес-конференція «Наскільки ефективно працюють народні депутати Львівщини: аналіз діяльності парламентарів у округах» 27 листопада 2015 року об 11:00 у приміщенні Львівського прес-клубу ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This