ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

Львівська обласна рада

Поганий той депутат, який не мріє стати головою

Серед імовірних кандидатів на голову Львівської облради — Олександр Ганущин, Олег Панькевич, Руслан Кошулинський, Володимир Гірняк. У Львівській обласній раді VII скликання ...Читати далі.
Прокоментувати
Федір-Алєйніков

Понад третина депутатів новообраної ЛОР – мешканці Львова

Понад третина депутатів, яких обрано до Львівської обласної ради, є мешканцями Львова. Загалом у ЛОР засідатиме 34 львів’янина. І це ...Читати далі.
Прокоментувати
Садовий заручається підтримкою Посла Ізраїлю?

Садовий заручається підтримкою Посла Ізраїлю?

Сьогодні, 5 листопада, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайний та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські. Сторони ...Читати далі.
Прокоментувати
Lvivska_miska_rada

“Солідарність” провела у Львівську міськраду 21-річного студента

Найбільше депутатів, які не працюють, пойшли у Львівську міськраду від "УКРОПу" Фракція "УКРОП" у Львівській міськраді на 40% складатиметься з безробітних. ...Читати далі.
Прокоментувати
Олег Березюк

Олег Березюк провалює вибори Садового?

Як відомо Олег Березюк сьогодні відвідав слідчого Генеральної прокуратури у справі про тиск на народних депутатів Самопомочі, який нібито виник ...Читати далі.
Прокоментувати
О. Степан Сус про допомогу армії – у фільмі «Феномен Львова» (відео)

О. Степан Сус про допомогу армії – у фільмі «Феномен Львова» (відео)

«Феномен Львова» - над зйомками фільму саме з такою назвою працює Телеканал новин «24». У мережі вже з’явились кілька епізодів ...Читати далі.
Прокоментувати
Зураб-Аласанія

Хто візьме участь у національних дебатах. Список

Генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія оприлюднив список кандидатів у мери міст, які візьмуть участь у національних дебатах та які відмовилися Про ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This