ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

Пояснення Садового про сморід у місті нагадують дешевий детектив – політолог

Пояснення Садового про сморід у місті нагадують дешевий детектив – політолог

Пояснення чинного мера Львова про причини та ліквідацію неприємного запаху у місті є неаргументованими і не зовсім відповідають дійсності. Про це ...Читати далі.
Прокоментувати
дебати

Садовий – Кошулинський: емоційний популізм проти прагматичного фактажу

6 листопада у Львові відбулися дебати між кандидатами на посаду міського голови – Русланом Кошулинським та Андрієм Садовим. Дебати відбувалися ...Читати далі.
1 коментар
95087952

Найстарший та наймолодший депутат Турківської районної ради

За результатами виборів до місцевих рад 25 жовтня, до Турківської районної ради  було обрано 34 депутати.  Про це повідомляє кореспондент Дивись.Інфо.  Найстарший ...Читати далі.
Прокоментувати
Кошулинський готовий пройти детектор брехні

Кошулинський готовий пройти детектор брехні

Кандидат на посаду мера Львова Руслан Кошулинський готовий пройти тест на детекторі брехні. Про це Кошулинський повідомив під час телебатів. Водночас мер ...Читати далі.
Прокоментувати
Кошулинський готовий призначити Садового секретарем Ради

Кошулинський готовий призначити Садового секретарем Ради

Кандидат на посаду мера Львова Руслан Кошулинський готовий призначити Андрія Садового секретарем Ради. Про це Кошулинський повідомив під час телебатів. Руслан ...Читати далі.
Прокоментувати
радик

Від Садового і Кошулинського вимагають пройти детектор брехні

Про це у Фейсбуці написав активіст Олег Радик, пише Дивись. Інфо. "Оскільки дві сторони у виборчому перегоні на міського голову Львова ...Читати далі.
Прокоментувати
Кошулинський і Садовий сьогодні зустрінуться на дебатах

Кошулинський і Садовий сьогодні зустрінуться на дебатах

Сьогодні відбудуться дебати кандидатів на посаду міського голови Львова Руслана Кошулинського та Андрія Садового.Дебати транслюватиме Національна телекомпанія України в прямому ефірі. ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This