ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

На спецдільницях у Львові зафіксували явку у 80%

На спецдільницях у Львові зафіксували явку у 80%

Про це у Львівському прес-клубі повідомила Наталія Радиш, довготерміновий спостерігач за виборами ГМ «ОПОРА» у Львівській області, пише Дивись Інфо. Вона ...Читати далі.
Прокоментувати
У Львові починаються каруселі, -

У Львові починаються каруселі, – “Свобода”

Про це повідомляє Юлій Рудницький "Кажись починаються "каруселі" Вулиця Шафарика, 13 дільниця 461963 Приїхала поліція, зникли 4 бюлетені", - йдеться у повідомленні. ...Читати далі.
Прокоментувати
«Фама» робить екзит-пол лише у Львові

«Фама» робить екзит-пол лише у Львові

У Львові сьогодні проводиять два екзит-поли. Один робить Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), другий – соціологічна агенція «Фама». Обидва результати ...Читати далі.
Прокоментувати
Голосувати у Львові виборцям зі зброєю заборонено

Голосувати у Львові виборцям зі зброєю заборонено

Працівники патрульної служби, які зареєстровані у Львові, але сьогодні чергують, проголосувати за міського голову зі зброєю в руках не зможуть. Про ...Читати далі.
Прокоментувати
У селі Старосамбірського району всі виборці проголосували до 10-ї ранку

У селі Старосамбірського району всі виборці проголосували до 10-ї ранку

У деяких селах Львівщини другий тур місцевих виборів закінчився ще зранку, але члени комісій мусять сидіти до вечора, бо так ...Читати далі.
Прокоментувати
Апатію серед виборців створюють ЗМІ заради одного з кандидатів, – політолог

Апатію серед виборців створюють ЗМІ заради одного з кандидатів, – політолог

З кожними виборами явка виборців зменшується. І ці 10% на ранок – є прогнозованим результатом. Про це сьогодні, 15 листопада, під ...Читати далі.
Прокоментувати
5% «лівих» бюлетенів можуть зіпсувати вибори у Львові - КВУ

5% «лівих» бюлетенів можуть зіпсувати вибори у Львові – КВУ

Маніпуляцій чи фальшувань під час підрахунку голосів чи встановлення результатів голосування під час виборів міського голови Львова не буде. Про це ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This