ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

На перші в Україні вибори старости прийшла половина виборців

На перші в Україні вибори старости прийшла половина виборців

На перших в Україні виборах старости у с.Ірдинь Черкаської області явка виборців склала 46,7% - 319 з 683 виборців. Про це повідомили ...Читати далі.
Прокоментувати
ганущин

Олександр Ганущин: У Львівській облраді будуть “вселенські зради”

Олександру Ганущину пророкували посаду голови Львівської обласної ради ще у період проведення виборчої кампанії. Сюрпризу не сталось й він таки ...Читати далі.
Прокоментувати
У Львівській облраді загострюють увагу обласних чиновників на пріоритетних проблемах мешканців Львівщини

У Львівській облраді загострюють увагу обласних чиновників на пріоритетних проблемах мешканців Львівщини

Фракція «Батьківщини» Львівської обласної ради вкотре наголошує, що із незрозумілих причин у Львівській обласній раді не було створено окрему постійно ...Читати далі.
Прокоментувати
михайло-цимбалюк

Експерти здивовані вибором Михайла Цимбалюка

Нещодавно екс-голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк очолив львівську обласну організацію партії ВО «Батьківщина». Дивись.Інфо вирішило запитати думку експертів з цього ...Читати далі.
5 коментарів
Скільки витратили кандидати на Львівщині

Скільки витратили кандидати на Львівщині

Кількісно-якісний аналіз проміжних й остаточних звітів політичних партій з виборів до Львівської обласної та міської ради і кандидатів на посаду ...Читати далі.
Прокоментувати
Для мене важливо, щоб Рада працювала консолідовано, - Садовий

Для мене важливо, щоб Рада працювала консолідовано, – Садовий

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати обирають нового секретаря ради. Міський голова Львова Андрій Садовий запропонував кандидатуру Анатолія Забарила, ...Читати далі.
Прокоментувати
Затверджено умови оплати праці міського голови Львова

Затверджено умови оплати праці міського голови Львова

Рада проголосувала за ухвалу про проходження служби в органах місцевого самоврядування та умови оплати праці Львівського міського голови. Про це ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This