Адвокат, юрист

Практикуючий адвокат у сфері трудового, цивільного, сімейного та адміністративного права  та захисту трудових прав молоді, жінок та інвалідів.

ДОВІДКА

Юрист, доцент, кандидат юридичних наук. Кандидат у мери Львова від партії Сила людей” на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

СІМ'Я

Одружена. Чоловік – Жолнович Ігор Володимирович 1975 року народження. Пара виховує сина Романа 2003 року народження.

За 2013 рік Жолнович задекларувала 57 900 грн. доходу, з яких 56 400 грн. склала зарплата. Родина Оксани Іванівни володіє двома земельними ділянками у Львівській області площею 1500 та 1750 квадратних метрів, а також квартирою у Львові площею 90 квадратних метрів.

Декларація за 2013 рік

  • 57900 грн. доходу

Майно

  • Дві земельні ділянки у Львівській області площею 1500 та 1750 кв. м
  • Квартира у Львові 90 кв. м.

ПРО КАНДИДАТА

Оксана Жолнович народилася 21 лютого 1979 року  у селі Верхня Стинава Стрийського району Львівської області. У 1996-2001 роках навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка, спеціальність “Правознавство”. У 2007 закінчила аспірантуру. У 2008 стала кандидатом юридидичних  наук, а у 2010 – доцентом кафедри трудового, аграрного та екологічного права.
З 2009 року і до теперішьного часу Жолнович – практикуючий адвокат у сфері трудового, цивільного, сімейного та адміністративного права. Сферу як її наукових, так і політичних інтересів складають гарантії захисту трудових прав молоді, жінок та інвалідів. Готувала висновки та пропозиції до законопроектів з виборчого права та трудового права для депутатів Верховної Ради України.
Оксана Іванівна – автор більше 20 наукових праць, зокрема навчальних посібників “Екологічне право України” (2012) та “Охорона праці в галузі юриспруденції” (2013).
Що стосується громадсько-політичної діяльності, то Жолнович була членом Спілки Української Молоді. Координувала сотні Волонтерів Майдану “Свої” у Львові під час революційних подій 2013-2014 років. Член політичної партії “Сила людей”.

ПРЕСА

Популярні публікації про кандидата.

НОВИНИ ПРО КАНДИДАТА

wave

Сорока і Муха очолили другий осередок “Сили людей”

Сьогодні, 21 серпня,  у Сихівському районі Львова створено вже другий оргкомітет первинного осередку нового політичного ...Читати далі.
Прокоментувати
wave

У Львівській політиці буде ще один гравець?

Учора, 16 серпня, у Сихівському районі Львова було створено перший оргкомітет первинного осередку нового політичного ...Читати далі.
Прокоментувати
-sqlPLKrEFg

Завтра у Львові презентуватимуть нову політичну ініціативу

Завтра, 14 травня, у Львові відбудеться презентація принципів та засад політичної ініціативи «Сила людей». Про це ...Читати далі.
Прокоментувати

Галерея

Фото з Оксаною Жолнович та передвиборча агітація.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА ТА ОБІЦЯНКИ

Офіційно Оксана Жолнович не презентувала свою виборчу програму.

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This