Народний депутат України VIII скликання

У листопаді 2014 року пройшла до парламенту від Блоку Петра Порошенка, група “УДАР”.

Депутат Львіської обласної ради

З 2010 року є депутатом  Львівської обласної ради.

Голова Ради молодих вчених Львівської політехніки

Доцент. Спеціалізується на економіці. За свою наукову діяльність одержала премію Львівської облдержадміністрації та обласної ради.

ДОВІДКА

Науковець, викладач, кандидат економічних наук, дослідник підприємницької діяльності та власниця фірми-виробника черепиці “ПП Юринець”. Голова Ради молодих вчених Львівської політехніки. Народний депутат Верховної ради України VIII скликання. Очікується, що балотуватиметься у мери Львова на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. Досі офіційного підтвердження від Оксани Юринець не було.

СІМ'Я

Заміжня. З чоловіком виховує доньку та сина.

За 2014-й рік родина Оксани Юринець у складі чоловіка, доньки та сина отримала 818 тисяч 526 гривень прибутку, з яких більшу частину – 750 тисяч гривень – склав дохід від підприємницьої діяльності. Родина пані Юринець володіє земельною ділянкою площею 1200 квдаратних метрів, нерухомим майном площею 800 квадратних метрів та легковим автомобілем Mitsubishi 200, 2500 куб.см 2008-о року випуску.

Декларація за 2014 рік

818 526 гривень доходу

Майно

  • Земельна ділянка площею 1200 кв. м
  • Нерухомість площею 800 кв. м
  • Автомобіль Mitsubishi 200, 2500 куб. см 2008 року випуску

ПРО КАНДИДАТА

Оксана Юринець народилася 27 лютого 1978 року в селі Коти Яворівського району Львівської області. 1995 року закінчила середню школу в селі Підбірці Пустомитівського району. У 2001 році закінчила Львівський політехнічний інститут (спеціальність економіка та менеджмент) і отримала диплом магістра. У 2005 році закінчила достроково аспірантуру Національного університету “Львівська політехніка”. У 2006 році захистила кандидатську дисертаційну роботу за спеціальністю “Економіка, організація і управління підприємством” на тему “Формування конкурентної стратегії підприємства”. Основний напрям наукової роботи пані Юринець — проблема конкурентоспроможності стратегії підприємства, яку вона досліджує з 2002 року. Автор наукових праць “Оцінка факторів конкурентоспроможності промислових підприємств”, “Методичні підходи до формування та оцінювання конкурентної стратегії промислових підприємств” та інших, посібника “Основи підприємницької діяльності: культура, технологія, відповідальність”. У 2011 році їй присуджено вчене звання доцента. За свою наукову діяльність одержала премію Львівської облдержадміністрації та обласної ради.

Тактику ведення підприємницької діяльності Оксана Василівна вивчає і на практиці – так, з 2005 року і до сьогодні вона є приватним підприємцем  (влаcником виробника черепиці “ПП Юринець”), а також членом Асоціації підприємців Пустомитівщини.

З 2010 року Оксана Юринець – депутат  Львівської обласної ради. З 9 серпня 2012 року — кандидат у народні депутати України у 117 виборчому окрузі міста Львова (Франківський і Галицький райони) від партії “УДАР” (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”.  

З листопада 2014 року – депутат Верховної Ради VIII скликання України від Блоку Петра Порошенка, група “УДАР”. Перемогу здобула у 117 виборчому окрузі (Львів), набравши 42,55% (44 тис. 547 голосів виборців).

У липні 2015 року партія “УДАР” оголосила про те, що Оксана Юринець змагатиметься за посаду міського голови Львова.

Юринець стала першим нардепом, який вніс правки до закону про місцеві вибори. Зокрема, пані Юринець пропонувала знизити бар’єр до 3% для партій і 5 % для блоків (замість 5 і 7 відповідно), щоб створити умови для всіх, не лише великих партій.  

Оксана Юринець посіла п`яте місце в рейтингу ТОП-5 перших модниць парламенту телеканалу ТСН. Депутатка полюбляє одяг з національної символікою.

ПРЕСА

Популярні публікації про кандидата.

НОВИНИ ПРО КАНДИДАТА

salo5

За Салом посилили контроль

На засіданні сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили рішення про посилення контролю за роботою Львівської ...Читати далі.
Прокоментувати
salo4

Сала хочуть виселити

Чотири найбільші опозиційні фракції Львівської облради – «Свобода», «Батьківщина», УДАР і НРУ – принципово готові ...Читати далі.
Прокоментувати
Депутати Львівської обласної ради внесли зміни до регламенту

Стратегію розвитку Львівщини напрацюють до весни

У Львівському інституті банківської справи відбулося засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Львівської ...Читати далі.
Прокоментувати
100_6961

Юринець програла: Львівська облрада збереться 17 вересня

XXVI чергова сесія Львівської обласної ради відбудеться 17 вересня. Таке рішення сьогодні прийняли члени президії ...Читати далі.
2 коментарі
сланцевий газ 14.08 001

Найбільша цінність Львівщини – не газ, а вода, – Юринець

14 серпня у Львівській обласній раді відбулося перше організаційне засідання робочої групи з проведення економічного, ...Читати далі.
Прокоментувати

Галерея

Фото з Оксаною Юринець та та передвиборча агітація.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА ТА ОБІЦЯНКИ

Офіційно Оксана Юринець не презентувала свою виборчу програму.

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This