Народний депутат України VIII скликання

У листопаді 2014 року пройшла до парламенту від Блоку Петра Порошенка, група “УДАР”.

Депутат Львіської обласної ради

З 2010 року є депутатом  Львівської обласної ради.

Голова Ради молодих вчених Львівської політехніки

Доцент. Спеціалізується на економіці. За свою наукову діяльність одержала премію Львівської облдержадміністрації та обласної ради.

ДОВІДКА

Науковець, викладач, кандидат економічних наук, дослідник підприємницької діяльності та власниця фірми-виробника черепиці “ПП Юринець”. Голова Ради молодих вчених Львівської політехніки. Народний депутат Верховної ради України VIII скликання. Очікується, що балотуватиметься у мери Львова на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. Досі офіційного підтвердження від Оксани Юринець не було.

СІМ'Я

Заміжня. З чоловіком виховує доньку та сина.

За 2014-й рік родина Оксани Юринець у складі чоловіка, доньки та сина отримала 818 тисяч 526 гривень прибутку, з яких більшу частину – 750 тисяч гривень – склав дохід від підприємницьої діяльності. Родина пані Юринець володіє земельною ділянкою площею 1200 квдаратних метрів, нерухомим майном площею 800 квадратних метрів та легковим автомобілем Mitsubishi 200, 2500 куб.см 2008-о року випуску.

Декларація за 2014 рік

818 526 гривень доходу

Майно

  • Земельна ділянка площею 1200 кв. м
  • Нерухомість площею 800 кв. м
  • Автомобіль Mitsubishi 200, 2500 куб. см 2008 року випуску

ПРО КАНДИДАТА

Оксана Юринець народилася 27 лютого 1978 року в селі Коти Яворівського району Львівської області. 1995 року закінчила середню школу в селі Підбірці Пустомитівського району. У 2001 році закінчила Львівський політехнічний інститут (спеціальність економіка та менеджмент) і отримала диплом магістра. У 2005 році закінчила достроково аспірантуру Національного університету “Львівська політехніка”. У 2006 році захистила кандидатську дисертаційну роботу за спеціальністю “Економіка, організація і управління підприємством” на тему “Формування конкурентної стратегії підприємства”. Основний напрям наукової роботи пані Юринець — проблема конкурентоспроможності стратегії підприємства, яку вона досліджує з 2002 року. Автор наукових праць “Оцінка факторів конкурентоспроможності промислових підприємств”, “Методичні підходи до формування та оцінювання конкурентної стратегії промислових підприємств” та інших, посібника “Основи підприємницької діяльності: культура, технологія, відповідальність”. У 2011 році їй присуджено вчене звання доцента. За свою наукову діяльність одержала премію Львівської облдержадміністрації та обласної ради.

Тактику ведення підприємницької діяльності Оксана Василівна вивчає і на практиці – так, з 2005 року і до сьогодні вона є приватним підприємцем  (влаcником виробника черепиці “ПП Юринець”), а також членом Асоціації підприємців Пустомитівщини.

З 2010 року Оксана Юринець – депутат  Львівської обласної ради. З 9 серпня 2012 року — кандидат у народні депутати України у 117 виборчому окрузі міста Львова (Франківський і Галицький райони) від партії “УДАР” (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”.  

З листопада 2014 року – депутат Верховної Ради VIII скликання України від Блоку Петра Порошенка, група “УДАР”. Перемогу здобула у 117 виборчому окрузі (Львів), набравши 42,55% (44 тис. 547 голосів виборців).

У липні 2015 року партія “УДАР” оголосила про те, що Оксана Юринець змагатиметься за посаду міського голови Львова.

Юринець стала першим нардепом, який вніс правки до закону про місцеві вибори. Зокрема, пані Юринець пропонувала знизити бар’єр до 3% для партій і 5 % для блоків (замість 5 і 7 відповідно), щоб створити умови для всіх, не лише великих партій.  

Оксана Юринець посіла п`яте місце в рейтингу ТОП-5 перших модниць парламенту телеканалу ТСН. Депутатка полюбляє одяг з національної символікою.

ПРЕСА

Популярні публікації про кандидата.

НОВИНИ ПРО КАНДИДАТА

Петро-Колодій

Голови фракцій Львівської облради вимагають термінового скликання президії облради

Голови депутатських фракцій УДАРу та Батьківщини, Оксана Юринець та Ганна Костюк звернулись до голови Львівської ...Читати далі.
Прокоментувати
Петро-Колодій

Колодій відхрестився від провокацій

         28 квітня голова Львівської обласної ради Петро Колодій провів чергове засідання Координаційної ради Львівської ...Читати далі.
Прокоментувати
svoboda2

“Свобода” звинуватила УДАР у “додатковому інформаційному приводі для сепаратистів та п’ятої колони”

«Факти, викладені в заяві Львівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», не відповідають дійсності, ...Читати далі.
Прокоментувати
Депутати Львівської обласної ради внесли зміни до регламенту

Удар оприлюднив свої кандидатури на посади у Львівській області

Львівська обласна організація політичної партії УДАР Віталія Кличка надіслала голові Львівської ОДА, очільнику Львівської організації ...Читати далі.
Прокоментувати
Юрій-Підлісний

Підлісний готовий працювати замість Пісного (відео)

Депутат Львівської обласної ради Юрій Підлісний готовий стати першим заступником голови Львівської обласної ради. Про це ...Читати далі.
Прокоментувати

Галерея

Фото з Оксаною Юринець та та передвиборча агітація.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА ТА ОБІЦЯНКИ

Офіційно Оксана Юринець не презентувала свою виборчу програму.

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This