Депутат Львіської обласної ради

Вперше пройшов до Лвівської міськради у 1998 – 2002 роках. У 2006 році був обраний вдруге.

Співкоординатор “Громадянської позиції”

З 2015-о року працює співкоординатором депутатської групи “Громадянська позиція” у Львівській міській раді.

Безпартійний

Не дивлячись на безпартійний статус, у квітні 2014 року долучився до виборчої кампанії Анатолія Гриценка на місцевих виборах.

ДОВІДКА

Юрист за освітою, економіст за другою освітою. У 2005 році вперше зайняв керівну посаду – генерального директора ТзОВ “Юридично – інвестиційної компанії “Правосвіт”, яку обіймає і досі. Безпартійний. З 1998 по 2002 рік був депутатом Львівської міської ради третього демократичного скликання. У 2006 році вдруге обраний депутатом Лвівської міськради. Член постійної депутатської комісії землекористування. Співзасновник газети “Новий погляд”. Співкоординатор депутатської групи “Громадянська позиція” у Львівській міській раді. Кандидат у мери Львова на місцевих виборах 25 жовтня 2015-о року.

СІМ'Я

Одружений. Виховує доньок Марту (10 років) та Ольгу (7 років), сина Ігоря (6 років).

Володимир Гірняк має дві квартири (площею 40,4 та 87,3 квадратних метри) та  земельну ділянку (площею 1000 квадратних метрів). За 2014 рік задекларував 610 тисяч 405 гривень доходу. На даний момент офіційно є генеральним директором юридичної фірми “Право Світ” та співзасновником газети “Новий Погляд”.

Декларація за 2014 рік

610 405 гривень доходу

Майно

  • Дві квартири площею 40,4 та 87,3 кв. метри
  • Земельна ділянка у Зимній Воді площею 1000 кв. м

ПРО КАНДИДАТА

Володимир Гірняк народився 2 жовтня 1977 року у Львові. У 1984-1994 роках навчався в середній школі №63, з 1994 по 1999 роки навчався на юридичному факультеті Львівського Національного університету ім. І. Франка на відділенні “Правознавство”. У квітні – липні 1998 року стажувався у міністра праці в Парламенті Канади. Здобув другу вищу освіту на економічному факультеті Львівського національного університету ім. І.Франка (2006 рік).

У 2005 році вперше зайняв керівну посаду – генерального директора ТзОВ “Юридично – інвестиційної компанії “Правосвіт”, яку обіймає і досі. У вересні 2010 року став головою ради громадської організації “Об’єднання Львовом”.

З 1998 по 2002 рік був депутатом Львівської міської ради третього демократичного скликання. У 2006 році вдруге обраний депутатов Лвівської міськради. Там же з 2015 року працює координатором депутатської групи “Громадянська позиція”.

Гірняк – безпартійний, але у квітні 2014 року долучився до виборчої кампанії Анатолія Гриценка на місцевих виборах.

З 1998 року Гірняк знайомий з Андрієм Садовим. У каденції 1998-2002 років вони разом були депутатами Львівської міськради;  працювали в комісії економічної політики і у Фонді розвитку Львівщини. “Мені на той час подобалося його бажання щось змінити  у Львові, – розповідав Гірняк, – але потім я переконався, і я про це йому відверто говорив, що він не буде найкращим міським головою і, можливо, в інших напрямках зможе себе реалізувати набагато краще, враховуючи, можливо, специфіку характеру, можливо, переважно “закулісний” спосіб прийняття рішень. На сьогоднішній момент в мене така сама позиція”.

У 2008 році ім`я Володимира Гірняка фігурувало у скандалі навколо руйнування приміщення легендарної лічниці Андрея Шептицького, причетність до якого депутат заперечує. Фірма Гірняка скуповувала нерухомість, яка належала УГКЦ для подальшого продажу її теперішньому забудовнику ТОВ “Розвиток нерухомості”.

Частину лічниці (яка складалась з кількох окремих будівель) у Курії Львівської Архієпархії УГКЦ купило ПП “Акватер”. Підприємство придбало три приміщення за адресою Озаркевича, 4 загальною площею 341,8 кв м. А через півроку продало придбане майно новому власнику – ТОВ “Розвиток нерухомості”. За даними видання, сума угоди склала 75,8 тис. грн, тобто 222 грн за 1 кв.м приміщення в центрі міста.

Засновником ПП “Акватер”, статутний фонд якого становить лише 100 грн, є ТОВ “Світ мрій”, а вже власниками цього підприємства є Володимир Гірняк та Віталій Гуменюк, в рівних долях.

В інтерв`ю zik.ua 2009 року Гірняк відповів на питання, який найменший хабар брав: “Якось сусід запросив мене додому допомогти дещо по господарці. Потім, як я не пручався, “поставив” мені 100 грамів червоного сухого вина, торт та чай”.

Володимир Гірняк має дві квартири (площею 40,4 та 87,3 квадратних метри) та  земельну ділянку (площею 1000 квадратних метрів). За 2014 рік задекларував 610 тисяч 405 гривень доходу.

На даний момент офіційно є генеральним директором юридичної фірми “Правосвіт” та співзасновником газети “Новий Погляд”.

Найкращий відпочинок для Гірняка – спорт. Два рази на тиждень з друзями грає у футбол; любить ходити по Карпатах.

ПРЕСА

Популярні публікації про кандидата.

НОВИНИ ПРО КАНДИДАТА

DSC_0024

На Сихові відбувся патріотичний забіг, на якому збирали кошти для бійців 24-ої бригади (фото)

На Сихові 14 червня відбувся патріотичний забіг, приурочений до Дня народження Євгена Коновальця. Метою акції, ...Читати далі.
Прокоментувати
IMG_4490

Гірняка визнано лідером місцевого самоврядування (фото)

На п’ятій офіційній церемонії нагородження «Люди Львова 2015», що пройшла вчора ввечері на "Арені Львів", ...Читати далі.
Прокоментувати
міська-сесія-3

Депутати не прийняли питання щодо готелю «Леополіс» у Львові

Завдяки активній позиції Володимира Гірняка 21 травня на сесії Львівської міської ради не було проголосовано ...Читати далі.
Прокоментувати
міська-сесія-3

Гірняк розповів, хто лобіював питання по “Квітам Львова”

На відкрите слухання сесії міської ради 21 травня 2015 року координатор депутатської групи “Громадянська позиція” ...Читати далі.
Прокоментувати
Lvivska_miska_rada

Гірняк контролюватиме чиновників Садового

Щоб не було відписок і затягування процесу. Спеціальна комісія у Львівській міській раді контролюватиме своєчасний ...Читати далі.
Прокоментувати

Галерея

Фото з Володимиром Гірняком та передвиборча агітація.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА ТА ОБІЦЯНКИ

Володимир Гірняк поки офіційно не презентував свою виборчу програму.

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This