Депутат Львіської обласної ради

Вперше пройшов до Лвівської міськради у 1998 – 2002 роках. У 2006 році був обраний вдруге.

Співкоординатор “Громадянської позиції”

З 2015-о року працює співкоординатором депутатської групи “Громадянська позиція” у Львівській міській раді.

Безпартійний

Не дивлячись на безпартійний статус, у квітні 2014 року долучився до виборчої кампанії Анатолія Гриценка на місцевих виборах.

ДОВІДКА

Юрист за освітою, економіст за другою освітою. У 2005 році вперше зайняв керівну посаду – генерального директора ТзОВ “Юридично – інвестиційної компанії “Правосвіт”, яку обіймає і досі. Безпартійний. З 1998 по 2002 рік був депутатом Львівської міської ради третього демократичного скликання. У 2006 році вдруге обраний депутатом Лвівської міськради. Член постійної депутатської комісії землекористування. Співзасновник газети “Новий погляд”. Співкоординатор депутатської групи “Громадянська позиція” у Львівській міській раді. Кандидат у мери Львова на місцевих виборах 25 жовтня 2015-о року.

СІМ'Я

Одружений. Виховує доньок Марту (10 років) та Ольгу (7 років), сина Ігоря (6 років).

Володимир Гірняк має дві квартири (площею 40,4 та 87,3 квадратних метри) та  земельну ділянку (площею 1000 квадратних метрів). За 2014 рік задекларував 610 тисяч 405 гривень доходу. На даний момент офіційно є генеральним директором юридичної фірми “Право Світ” та співзасновником газети “Новий Погляд”.

Декларація за 2014 рік

610 405 гривень доходу

Майно

  • Дві квартири площею 40,4 та 87,3 кв. метри
  • Земельна ділянка у Зимній Воді площею 1000 кв. м

ПРО КАНДИДАТА

Володимир Гірняк народився 2 жовтня 1977 року у Львові. У 1984-1994 роках навчався в середній школі №63, з 1994 по 1999 роки навчався на юридичному факультеті Львівського Національного університету ім. І. Франка на відділенні “Правознавство”. У квітні – липні 1998 року стажувався у міністра праці в Парламенті Канади. Здобув другу вищу освіту на економічному факультеті Львівського національного університету ім. І.Франка (2006 рік).

У 2005 році вперше зайняв керівну посаду – генерального директора ТзОВ “Юридично – інвестиційної компанії “Правосвіт”, яку обіймає і досі. У вересні 2010 року став головою ради громадської організації “Об’єднання Львовом”.

З 1998 по 2002 рік був депутатом Львівської міської ради третього демократичного скликання. У 2006 році вдруге обраний депутатов Лвівської міськради. Там же з 2015 року працює координатором депутатської групи “Громадянська позиція”.

Гірняк – безпартійний, але у квітні 2014 року долучився до виборчої кампанії Анатолія Гриценка на місцевих виборах.

З 1998 року Гірняк знайомий з Андрієм Садовим. У каденції 1998-2002 років вони разом були депутатами Львівської міськради;  працювали в комісії економічної політики і у Фонді розвитку Львівщини. “Мені на той час подобалося його бажання щось змінити  у Львові, – розповідав Гірняк, – але потім я переконався, і я про це йому відверто говорив, що він не буде найкращим міським головою і, можливо, в інших напрямках зможе себе реалізувати набагато краще, враховуючи, можливо, специфіку характеру, можливо, переважно “закулісний” спосіб прийняття рішень. На сьогоднішній момент в мене така сама позиція”.

У 2008 році ім`я Володимира Гірняка фігурувало у скандалі навколо руйнування приміщення легендарної лічниці Андрея Шептицького, причетність до якого депутат заперечує. Фірма Гірняка скуповувала нерухомість, яка належала УГКЦ для подальшого продажу її теперішньому забудовнику ТОВ “Розвиток нерухомості”.

Частину лічниці (яка складалась з кількох окремих будівель) у Курії Львівської Архієпархії УГКЦ купило ПП “Акватер”. Підприємство придбало три приміщення за адресою Озаркевича, 4 загальною площею 341,8 кв м. А через півроку продало придбане майно новому власнику – ТОВ “Розвиток нерухомості”. За даними видання, сума угоди склала 75,8 тис. грн, тобто 222 грн за 1 кв.м приміщення в центрі міста.

Засновником ПП “Акватер”, статутний фонд якого становить лише 100 грн, є ТОВ “Світ мрій”, а вже власниками цього підприємства є Володимир Гірняк та Віталій Гуменюк, в рівних долях.

В інтерв`ю zik.ua 2009 року Гірняк відповів на питання, який найменший хабар брав: “Якось сусід запросив мене додому допомогти дещо по господарці. Потім, як я не пручався, “поставив” мені 100 грамів червоного сухого вина, торт та чай”.

Володимир Гірняк має дві квартири (площею 40,4 та 87,3 квадратних метри) та  земельну ділянку (площею 1000 квадратних метрів). За 2014 рік задекларував 610 тисяч 405 гривень доходу.

На даний момент офіційно є генеральним директором юридичної фірми “Правосвіт” та співзасновником газети “Новий Погляд”.

Найкращий відпочинок для Гірняка – спорт. Два рази на тиждень з друзями грає у футбол; любить ходити по Карпатах.

ПРЕСА

Популярні публікації про кандидата.

НОВИНИ ПРО КАНДИДАТА

гір3

Ми маємо пам’ятати про такі злочини проти українського народу, – Гірняк

28 листопада, у День пам'яті жертв голодоморів, на площі біля пам'ятника Т. Шевченку у Львові ...Читати далі.
Прокоментувати
У Львові обговорять стан справ на Галичині після виборів

У Львові обговорять стан справ на Галичині після виборів

Анонс Круглий стіл на тему: «Галичина після виборів. Перспективи регіону в умовах Конституційної реформи» Дата, час проведення: 10 ...Читати далі.
1 коментар
жолнович2

Жолнович закликала виборців голосувати за Гірняка

Кандидат на посаду мера Львова Оксана Жолнович закликала своїх виборців голосувати за кандидата у мери ...Читати далі.
Прокоментувати
Жолнович об’єднається із Гірняком?

Жолнович об’єднається із Гірняком?

У Львівському прес-клубі відбудеться прес-конференція на тему «Об’єднання зусиль двох кандидатів на виборах мера, що ...Читати далі.
Прокоментувати
Володимир Гірняк

Гірняк балотуватиметься до Львівської облради

Кандидат на мери Львова Володимир Гірняк очолив список "Громадянської позиції" до Львівської обласної ради. Про ...Читати далі.
Прокоментувати

Галерея

Фото з Володимиром Гірняком та передвиборча агітація.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА ТА ОБІЦЯНКИ

Володимир Гірняк поки офіційно не презентував свою виборчу програму.

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This