Член ВО "Свобода" з 1996 року

У 1996 році вступив до “Соціал-Національної партії України”, яка згодом стала відома як Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Жодного разу не змінював партійних вподобань.

Депутат Львіської міської ради з 2010 року

Депутат, голова фракції ВО “Свобода” у Львівській міськраді, член постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету.

Народний депутат України з грудня 2012 року

Пройшов до Верховної Ради за партійним списком ВО “Свобода”. У 2012 році був обраний на посаду віце-спікера голосами 305 депутатів.

ДОВІДКА

Народний депутат України, заступник голови Верховної Ради (з грудня 2012 року). Член ВО “Свобода”. Спортсмен, кухар. Був мобілізований та брав участь в АТО. Кандидат у мери Львова на місцевих виборах 25 жовтня 2015-о року. 

СІМ'Я

З дружиною Марією Василівною виховує трьох дітей – 24-річну Христину, 22-річну Іванну, 13-річного Богдана.

У 2013-у році Руслан Кошулинський, який був на той час заступником голови Верховної Ради, задекларував 323 тисячі 549 грн доходу, з яких заробітна плата склала 224 330 грн. Кошулинський володіє квартирою площею 235 квадратних метрів, легковим автомобілем Форд транзит коннект, автомобілем ЗАЗ 968М, причепом ПВ-350.

Декларація за 2013 рік

323 549 гривень доходу

Майно

  • Квартира площею 235 кв. м
  • Автомобіль Ford Transit Connect
  • Автомобіль ЗАЗ 968М
  • причеп ПВ-350

ПРО КАНДИДАТА

Руслан Кошулинський народився 9 вересня 1969 року у Львові. 1986 року закінчив Львівську спеціалізовану школу-інтернат спортивного профілю, 1991 року – Кооперативний технікум. У 2006 закінчив Тернопільський державний економічний університет за спеціальністю “Право” і отримав кваліфікацію бакалавра. У 1987-1989 роках служив солдатом у радянській армії – у Німеччині.  

З 1991 року Руслан Кошулинський працював на найрізноманітніших посадах: кухарем, інженером, золотошукачем; на початку 1990-х років закінчив перші курси брокерів у Києві. Об’їхав від Находки до Бреста весь Радянський Союз.

В середині 1990-х Кошулинський працював кухарем в тайзі, в золодобувній артілі на півночі Красноярського краю.

“В мене є великий – років 10 – досвід роботи кухаря, – розповів Руслан Кошулинський в інтерв`ю “Українській правді”.  – Досвід людини, яка своїми руками зробила не одне весілля як шеф-кухар, приймала міністрів, президентів, Бог знати кого, готувала від будь-якої дичини до, умовно кажучи, паця запеченого. Кухар – це насправді дуже цікавий, вагомий фах, і знайти якісного кухаря, який орієнтується у всіх новинках, в класичних стравах, сьогодні дуже складно. Я одразу по страві бачу, схитрував кухар чи ні”.

В тайзі Руслан Володимирович зустрів бабусю, яка, виявилося, з Тернопільської області, – її вивезли під час війни. Каже їй: “Ви знаєте, Україна вже самостійна держава, вертайтеся”. І тут вона каже: “А куди? В мене грошей нема. Всі мої родичі повмирали”. Саме це, за словами Кошулинського, стало спонукою для нього більше не виїздити з Батьківщини. За деякий час після того він розповів про свої міркування товарищу, а той каже: “Слухай, чого ти розказуєш, як усе погано. Тобі не подобається – іди і змінюй. А чого ти на кухні тут кричиш”. Кошулинський: “Я ж не вмію”. Товарищ: “Не переживай, я знаю”. Цим товарищем виявився Олег Тягнибок, який і привів Кошулинського у 1996 році до СНПУ (“Соціал-Національної партії України”), яка згодом стала відома як Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

З 2008 року Руслан Кошулинський — заступник голови “Свободи”, з 2010 — депутат, голова фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Львівській міській раді, член постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету.

На парламентських виборах 2012 року Кошилинський займав посаду голови центрального виборчого штабу “Свободи”.

З грудня 2012 — народний депутат України.; пройшов до Верховної Ради за партійним списком Всеукраїнського об’єднання “Свобода” під номером 12.

13 грудня цього ж року був обраний Верховною Радою України на посаду віце-спікера. За нього проголосували 305 депутатів.

Очолював тимчасову спеціальну комісію з підготовки проекту закону про розвиток і застосування мов в Україні (з 4 березня 2014 року).

В результаті Парламентських виборів у 2014 році не пройшов до Верховної Ради, оскільки ВО “Свобода” не подолало прохідний бар’єр.

У лютому 2015 року Руслан Кошулинський разом зі своїми побратимами, колишніми нардепами “Свободи” Маркіяном Лопачаком та Олексієм Кайдою був мобілізований у рамках першого етапу четвертої хвилі мобілізації.

Влітку 2015 Кошулинський вирішив балотуватися на посаду мера Львова.

Руслан Володимирович  ніколи в житті не курив та не вживає алкоголю (навіть пива) з 20 років.

ПРЕСА

Популярні публікації про кандидата.

НОВИНИ ПРО КАНДИДАТА

КМІС: Садовий - 61,4%, Кошулинський - 38,6%

КМІС: Садовий – 61,4%, Кошулинський – 38,6%

КМІС оприлюднив результати екзит-полу у Львові Про це повідомляє кореспондент Дивись Інфо Садовий - 61,4% Кошулинський - 38,6% ...Читати далі.
Прокоментувати
Екзит-пол

Екзит-пол “Фами”: Садовий – 61,8%, Кошулинський – 36,8%

Результати екзит-полу під час другого туру виборів міського голови Львова Новим міським головою Львова стане Андрій ...Читати далі.
Прокоментувати
кошулин

Кошулинський на виборах мера Львова проголосував за себе

У Львові на своїй дільниці проголосував один із двох кандидатів на посаду міського голови – ...Читати далі.
Прокоментувати
Сьогодні у Львові обирають мера меншості, - Остап Дроздов

Сьогодні у Львові обирають мера меншості, – Остап Дроздов

Мене запитують, чи піду я на другий тур? Піду. Візьму з собою зелений фломастер. Навпроти ...Читати далі.
1 коментар
вибори

Вирішальна битва за Львів: як перемогти львів’янам?

Львів готується до вирішальної битви. Час «Х» настав, і саме нині з’явився реальний шанс кардинально ...Читати далі.
Прокоментувати

Галерея

Фото з Русланом Кошулинським та передвиборча агітація.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА ТА ОБІЦЯНКИ

Офіційно Руслан Кошулинський не презентував свою виборчу програму.

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This