Член ВО "Свобода" з 1996 року

У 1996 році вступив до “Соціал-Національної партії України”, яка згодом стала відома як Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Жодного разу не змінював партійних вподобань.

Депутат Львіської міської ради з 2010 року

Депутат, голова фракції ВО “Свобода” у Львівській міськраді, член постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету.

Народний депутат України з грудня 2012 року

Пройшов до Верховної Ради за партійним списком ВО “Свобода”. У 2012 році був обраний на посаду віце-спікера голосами 305 депутатів.

ДОВІДКА

Народний депутат України, заступник голови Верховної Ради (з грудня 2012 року). Член ВО “Свобода”. Спортсмен, кухар. Був мобілізований та брав участь в АТО. Кандидат у мери Львова на місцевих виборах 25 жовтня 2015-о року. 

СІМ'Я

З дружиною Марією Василівною виховує трьох дітей – 24-річну Христину, 22-річну Іванну, 13-річного Богдана.

У 2013-у році Руслан Кошулинський, який був на той час заступником голови Верховної Ради, задекларував 323 тисячі 549 грн доходу, з яких заробітна плата склала 224 330 грн. Кошулинський володіє квартирою площею 235 квадратних метрів, легковим автомобілем Форд транзит коннект, автомобілем ЗАЗ 968М, причепом ПВ-350.

Декларація за 2013 рік

323 549 гривень доходу

Майно

  • Квартира площею 235 кв. м
  • Автомобіль Ford Transit Connect
  • Автомобіль ЗАЗ 968М
  • причеп ПВ-350

ПРО КАНДИДАТА

Руслан Кошулинський народився 9 вересня 1969 року у Львові. 1986 року закінчив Львівську спеціалізовану школу-інтернат спортивного профілю, 1991 року – Кооперативний технікум. У 2006 закінчив Тернопільський державний економічний університет за спеціальністю “Право” і отримав кваліфікацію бакалавра. У 1987-1989 роках служив солдатом у радянській армії – у Німеччині.  

З 1991 року Руслан Кошулинський працював на найрізноманітніших посадах: кухарем, інженером, золотошукачем; на початку 1990-х років закінчив перші курси брокерів у Києві. Об’їхав від Находки до Бреста весь Радянський Союз.

В середині 1990-х Кошулинський працював кухарем в тайзі, в золодобувній артілі на півночі Красноярського краю.

“В мене є великий – років 10 – досвід роботи кухаря, – розповів Руслан Кошулинський в інтерв`ю “Українській правді”.  – Досвід людини, яка своїми руками зробила не одне весілля як шеф-кухар, приймала міністрів, президентів, Бог знати кого, готувала від будь-якої дичини до, умовно кажучи, паця запеченого. Кухар – це насправді дуже цікавий, вагомий фах, і знайти якісного кухаря, який орієнтується у всіх новинках, в класичних стравах, сьогодні дуже складно. Я одразу по страві бачу, схитрував кухар чи ні”.

В тайзі Руслан Володимирович зустрів бабусю, яка, виявилося, з Тернопільської області, – її вивезли під час війни. Каже їй: “Ви знаєте, Україна вже самостійна держава, вертайтеся”. І тут вона каже: “А куди? В мене грошей нема. Всі мої родичі повмирали”. Саме це, за словами Кошулинського, стало спонукою для нього більше не виїздити з Батьківщини. За деякий час після того він розповів про свої міркування товарищу, а той каже: “Слухай, чого ти розказуєш, як усе погано. Тобі не подобається – іди і змінюй. А чого ти на кухні тут кричиш”. Кошулинський: “Я ж не вмію”. Товарищ: “Не переживай, я знаю”. Цим товарищем виявився Олег Тягнибок, який і привів Кошулинського у 1996 році до СНПУ (“Соціал-Національної партії України”), яка згодом стала відома як Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

З 2008 року Руслан Кошулинський — заступник голови “Свободи”, з 2010 — депутат, голова фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Львівській міській раді, член постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету.

На парламентських виборах 2012 року Кошилинський займав посаду голови центрального виборчого штабу “Свободи”.

З грудня 2012 — народний депутат України.; пройшов до Верховної Ради за партійним списком Всеукраїнського об’єднання “Свобода” під номером 12.

13 грудня цього ж року був обраний Верховною Радою України на посаду віце-спікера. За нього проголосували 305 депутатів.

Очолював тимчасову спеціальну комісію з підготовки проекту закону про розвиток і застосування мов в Україні (з 4 березня 2014 року).

В результаті Парламентських виборів у 2014 році не пройшов до Верховної Ради, оскільки ВО “Свобода” не подолало прохідний бар’єр.

У лютому 2015 року Руслан Кошулинський разом зі своїми побратимами, колишніми нардепами “Свободи” Маркіяном Лопачаком та Олексієм Кайдою був мобілізований у рамках першого етапу четвертої хвилі мобілізації.

Влітку 2015 Кошулинський вирішив балотуватися на посаду мера Львова.

Руслан Володимирович  ніколи в житті не курив та не вживає алкоголю (навіть пива) з 20 років.

ПРЕСА

Популярні публікації про кандидата.

НОВИНИ ПРО КАНДИДАТА

Обласні депутати  звернулися до столичних чиновників щодо недопущення реваншу негідників

Обласні депутати звернулися до столичних чиновників щодо недопущення реваншу негідників

Львівська обласна рада сьогодні, 8 грудня, прийняла звернення до Президента України, спікера ВРУ та голови ...Читати далі.
Прокоментувати
Регламент Львівської облради - це перехід до диктатури, - Кошулинський

Регламент Львівської облради – це перехід до диктатури, – Кошулинський

Про це під час сесії обласної ради повідомив депутат Руслан Кошулинський. "Що сталось? Навіщо зараз "Самопомочі" ...Читати далі.
Прокоментувати

“Свобода” у Львівській обласній раді хоче очолити бюджетну комісію

За словами голови фракції ВО "Свобода" Руслана Кошулинського, що  третя за кількістю депутатів фракція у ...Читати далі.
Прокоментувати
ганущин

Ганущин – єдиний кандидат на посаду голови ЛОР

Блок Петра Порошенка "Солідарність" висунув на посаду голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, повідомляє кореспондент ...Читати далі.
Прокоментувати
Андрій Садовий

Садового оголосять переможцем аж у середу

Остаточні офіційні результати мерських виборів у Львові будуть оприлюднені аж у середу. Про це на ...Читати далі.
Прокоментувати

Галерея

Фото з Русланом Кошулинським та передвиборча агітація.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА ТА ОБІЦЯНКИ

Офіційно Руслан Кошулинський не презентував свою виборчу програму.

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This