Народний депутат України VIII скликання

Заступник Олега Ляшка з економічної політики. Один з найактивніших ораторів Верховної Ради України VIII скликання: за півроку зробив понад 90 виступів з трибуни парламенту.

ДОВІДКА

Український економіст і викладач. Політик, народний депутат України VIII скликання, заступник Олега Ляшка з економічної політики. Кандидат у мери Львова від “Радикальної партії Олега Ляшка” на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

СІМ'Я

Немає даних.

Інформація уточнюється.

Декларація за 2014 рік

Немає даних.

Майно

Немає даних.

ПРО КАНДИДАТА

Віктор Галасюк народився 28 серпня 1981 року в місті Дніпропетровськ. У 2002 році в Національному гірничому університеті України отримав диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю “Облік та аудит”, у 2003 — диплом магістра з відзнакою за спеціальністю “Економіка підприємства”. У 2005 році достроково захистив кандидатську дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата економічних наук.
Кар`єру починав з роботи бухгалтера, а вже у 2012 році очолив великий інвестиційний проект BIONIC Hill Innovation Park. Працював директором департаменту економічного консалтингу ТОВ “ІНКОН-ЦЕНТР” (з 2001 по 2014); головою Комісії з оцінки інвестиційних проектів (2007) та членом Виконавчого комітету Українського товариства фінансових аналітиків (USFA) (з 2011).
З 2011 року є членом громадської ради Міністерства фінансів України, а з квітня 2014 — радником Міністра освіти і науки України та радником Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.
З серпня 2014 є президентом Асоціації “Інноваційний розвиток України” (UAID), місією якої є створення умов для високотехнологічного бізнесу в Україні.
У грудні цього ж року був обраний народним депутатом України VIII скликання від “Радикальної Партії Олега Ляшка”. Тоді ж призначений Головою Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва.
Віктор Валерійович – один з найактивніших ораторів Верховної Ради України VIII скликання: за півроку зробив понад 90 виступів з трибуни парламенту.
Наприкінці вересня 2015 року Віктор Галасюк вирішив позмагатися за крісло мера Львова.
“Люблю Львів всім серцем. Вірю в його особливу роль у відродженні української економіки та побудові демократичного європейського суспільства”, – написав нардеп на своїй сторінці у ФБ.

ПРЕСА

Популярні публікації про кандидата.

НОВИНИ ПРО КАНДИДАТА

галасюк2

Галасюк розповів, що почне робити для Львова, якщо стане мером

Сьогодні, 20 жовтня, кандидат у мери Львова Віктор Галасюк представив свою візію розвитку європейського, повідомляє ...Читати далі.
Прокоментувати
галасюк2

Економіка Львова не розвивається, оскільки все більше львів’ян емігрують, – Галасюк

Кандидат у мери Львова, голова Комітету ВРУ з промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк заявив, ...Читати далі.
Прокоментувати
галасюк

Віктор Галасюк іде в мери Львова від Радикальної партії

Народний депутат України від опозиційної фракції Радикальної партії Віктор Галасюк іде в мери Львова від РПЛ. Про це ...Читати далі.
Прокоментувати

Галерея

Фото з Русланом Кошулинським та передвиборча агітація.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА ТА ОБІЦЯНКИ

Офіційно Віктор Галасюк не презентував свою виборчу програму.

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This