Народний депутат України VIII скликання

У 2014 році був обраний в парламент як самовисуванець, але згодом вступив до Блоку Петра Порошенка.

Засновник та лідер партії “Народний контроль”

Партію створено у червні 2014 року.

Колишній журналист

Працював генеральним директором медіа-холдингу ZIK. Нагороджений у 2012 році премію “Телетріумф” в номінації “Ведучий будь-якого формату — регіон”.

ДОВІДКА

Журналіст, медіа-експерт, народний депутат України VIII скликання, Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції Верховної Ради України, засновник та лідер партії “Народний контроль”. Кандидат у мери Львова на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

СІМ'Я

Одружений. Виховує двох дітей – 15-річну Анастасію та 12-річного Олексія. Діти Добродомова навчаються у тій же львівській школі, яку і він закінчив, – № 45, спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови.
Живе Дмитро Євгенович у двокімнатній квартирі у Сихівському районі Львова.

Інформація про доходи та майно уточнюється.

Декларація за 2014 рік

??? ??? гривень доходу

Майно

  • Двокімнатна квартира площею ??? кв. м

 

ПРО КАНДИДАТА

Дмитро Добродомов народився у Львові. Батько його був інженером з техніки безпеки праці, а мати працювала на заводі “Електрон”. З 1996 по 1999 рік навчався на електромеханічному факультеті Національного університету “Львівська політехніка”, а у 2004 році закінчив факультет післядипломного навчання науково-педагогічних працівників Львівського національного університету ім. І. Франка за спеціальністю “Журналістика”. Тобто має незакінчену вищу та повну вищу освіту.

З 1998 року працював у львівській газеті “Експрес”: спочатку журналістом, з 2002 року – директором департаменту власних кореспондентів газети, з 2005 – оперативним редактором видавничої групи “Експрес”, а з 2007 – першим заступником стратегічного редактора. У 2008 співзаснував ТзОВ “Агенцію журналістських розслідувань” та посів посаду відповідального редактора газети “Інформатор”.

З вересня 2010 року працював генеральним продюсером телеканалу ZIK, да також був автором і ведучим програми журналістських розслідувань “Хто тут живе?”.  За цю програму у 2012 році отримав національну телевізійну премію “Телетріумф” в номінації “Ведучий будь-якого формату — регіон”. Тоді ж став генеральним директором медіа-холдингу ZIK, а програму “Хто тут живе?” перейменував на “Народний контроль”.

У червні 2014 року Дмитро Добродомов зареєстрував партію з подібною назвою – “Громадський рух “Народний контроль”. Через це телеканал ZIK обвинуватив Добродомова в крадіжці бренду, адже програма з такою назвою виходила на телеканалі два роки.

Загалом, свою громадсько-політичну діяльність Дмитро Євгенович розпочав 2000 року – коли став членом Всеукраїнського громадського комітету опору “За правду!” У 2002 році був активістом громадського руху “Україна без Кучми”; тоді ж балотувався до Верховної Ради України по виборчому округу № 115 у Львові як самовисуванець.

У 2014 році був обраний в парламент як самовисуванець, але згодом вступив до Блоку Петра Порошенка. В червні 2015 року покинув пропрезидентську партію та вирішив піти на вибори з власною партією “Народний контроль”.

У ЗМІ пишуть про те, що Добродомов – проект Банкової для усунення Андрія Садового з посади мера Львова.

У Верховній Раді Добродомов працює Секретарем Комітету з питань запобігання і протидії корупції. Найгучнішою справою, пов`язаною з ім`ям Добродомова, є скандал із розкраданням нафтопродуктів за “схемами Курченка”, до якої причетні високопосадовці з МВС і народний депутат С. Пашинський.

Останній у травні цього року подав до суду на народних депутатів Сергія Соболєва та Дмитра Добродомова за оприлюднення нібито недостовірних відомостей щодо незаконного продажу державних нафтопродуктів за його участю. Добродомов звернувся до СБУ щодо розслідування можливих зловживань – йдеться про оборудку з нафтопродуктами на 176 млн грн, до якої свого часу мав відношення олігарх Сергій Курченко, і розслідування якої було дивним чином закрите. “Якщо ми всі разом спільно розберемося у цій ситуації і винні будуть покарані, я буду вважати, що ми чітко на один крок наблизилися до Європи”, – сказав тоді Добродомов.

Загалом, враховуючи освіту та солідний досвід журналістської роботи, присутність Дмитр Добродомова у медіа-просторі вельми вагома. На сайті Верховної Ради він оприлюднє звіти-презентації про свою роботу, веде блог на “Українській правді”, часто дає інтерв`ю українським ЗМІ, В одному з них, до речі, зізнався, що його політичні кумири – Шарль де Голль, Конрад Аденауер та Лєшек Бальцерович.

ПРЕСА

Популярні публікації про кандидата.

НОВИНИ ПРО КАНДИДАТА

Дмитро-Добродомов

В парламенті буде створена ТСК щодо розслідування підвищення тарифів на газ для населення

Народний депутат України з фракції «Блоку Петра Порошенка», лідер громадського руху «Народний контроль» Дмитро Добродомов разом зі народним депутатом фракції ...Читати далі.
1 коментар
Дмитро-Добродомов

Де золотий батон? (запит депутата)

Продовжуючи роботу над з'ясуванням долі майна екс-чиновників часів Януковича, Дмитро Добродомов направив депутатське звернення Генеральному прокурору України з проханням надати ...Читати далі.
Прокоментувати
вру

Рада визначила механізм призначення та звільнення директора Антикорупційного бюро

Народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому законопроект № 1660-Д "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України ...Читати далі.
Прокоментувати
вру

В парламенті з’явилось нове міжфракційне об’єднання «Єврооптимісти» (фото)

Сьогодні у парламенті було створено нове депутатське міжфракційне об'єднання«Єврооптимісти». Про це повідомив кореспондент Дивись. Інфо із Києва До нього увійшли в основному ...Читати далі.
Прокоментувати
трк-Львів

На ТРК «Львів» розкажуть про режим підвищеної готовності

Режим підвищеної готовності не означає передвоєнний стан. Чому важливо було його запровадити? Які завдання сьогодні стоять перед кожним? Події за тиждень ...Читати далі.
Прокоментувати

Галерея

Фото Дмитра Добродомова.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА ТА ОБІЦЯНКИ

Концепція Дмитра Добродомова стосовно його “Народного контролю” полягає у тому, щоб не будувати партію лідерського типу. На думку депутата, партії лідерського типу себе вичерпали. Також Дмитро Євгенович вважає, що Львів сьогодні розвивається неправильно – занадто “піарно” і для туристів.

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This