Міський голова Львову

26 березня 2006 року обраний на посаду міського голови Львова. У жовтні 2010-го повторно обраний мером Львову.

Депутат Львіської міської ради

У 1998–2002 роках був депутатом та головою комісії економічної політики Львівської міської ради.

Очолює партію "Самопоміч"

У 2004 році Андрій Садовий ініціював створення громадського об’єднання “Самопоміч”, яке 29 грудня 2012-о року стало політичною партією.

ДОВІДКА

Український політик, громадський діяч та бізнесмен. Міський голова Львова з квітня 2006-о року. Засновник громадської організації “Самопоміч”, голова політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”. Співзасновник ТРК “Люкс” (до складу якої входить радіостанція Lux FM, інтернет-газета Zaxid.net, телеканал 24, Радіо 24 тощо) та її неофіційний власник.

СІМ'Я

З 2001 року одружений на Катерині Кіт-Садовій, мистецтвознавцем за освітою. Виховують п’ятьох синів — Івана, Тадея, Михайла, Йосипа та Антонія. Родина мешкала у двоярусній трикімнатній квартирі в новобудові на вулиці Рудницького, а в липні 2013-го придбала новий будинок на вулиці Стрілецькій у Львові площею в 660 квадратних метрів.

За 2014-й рік Андрій Садовий задекларував 126 тисяч 595 грн. доходів, які склала виключно зарплата. Прибуток же членів сім`ї Садового – тобто дружини – склав 519 тисяч 661 грн. У власності мера Львова – земельна ділянка площею 702 квадратні метри та житловий будинок плошею 660 квадратних метрів. Задекларований автомобіль – Mercedes Benz Viano 2012 року випуску. Номінальна вартість цінних паперів Садового складає 170 тисяч 890 грн.

Декларація за 2014 рік

126 595 гривень – виключно зарплата

519 тисяч 661 гривень – прибуток же членів сім`ї Садового

Майно

  • Земельна ділянка площею 702 кв. м
  • Житловий будинок плошею 660 кв м
  • Автомобіль Mercedes Benz Viano 2012 року випуску
  • Цінні папери номінальною вартістю 170 890 гривень

ПРО КАНДИДАТА

Андрі́й Іванович Садовий народився 19 серпня 1968 року у Львові. Мати його – учителька, батько – інженер-постачальник на Львівському автобусному заводі. У школі Садовий був відмінником. У 1987 році закінчив Львівський технікум радіоелектроніки, у 1987–1989 роках служив в армії; у 1995 закінчив Державний університет “Львівська політехніка” з кваліфікацією “інженер електронної техніки”. У 1997 в цьому ж ВНЗ здобув кваліфікацію економіста за спеціальністю “Фінанси і кредит”. У 1999 році закінчив Академію державного управління при Президентові України, отримавши кваліфікацію магістра державного управління.

Перші гроші Андрі́й Іванович заробив, рубаючи на базарі м’ясо. З 1989 року працює регулювальником радіоелектронної апаратури виробничого об’єднання “Львівприлад”. Є інформація, що у буремні часи перебудови Садовий працював “човником” – возив на продаж до Польщі і з Польщі різноманітні речі, у тому числі й імпортні капронові колготки.

У 1992–1995 роках Садовий обійняв посаду заступника директора Львівського відділення Фонду соціальної адаптації молоді при Кабінеті Міністрів України.

У 1993 році разом із журналістами Олександром Кривенком та Ігорем Копистинським заснував у Львові радіостанцію “Люкс”. Перед початком виборчої кампанії 2006 року Андрій Іванович переписав усю свою медіавласність на дружину, але фактично йому й досі належить ТРК “Люкс”, до складу якої входить радіостанція Lux FM, інтернет-газета Zaxid.net, телеканал 24, Радіо 24, Football 24, рекламне агентство “Люкс”.

У 1997–2005 роках Садовий є головою ради, головою правління ВАТ “Південьзахіделектромережбуд”.

Протягом 1998–2002 років був депутатом та головою комісії економічної політики Львівської міської ради. 26 березня 2006 року обраний на посаду міського голови Львова. У жовтні 2010-го повторно обраний на посаду міського голови Львова.

Громадською діяльністю Андрій Садовий займається з 1997 року (громадська організація “Інститут розвитку міста”, комунальна установа “Інститут міста”, наглядова рада культурно-мистецького Фонду ім. Митрополита Андрея Шептицького УГКЦ тощо).

У 2004 році Садовий ініціював створення громадського об’єднання “Самопоміч”, яке 29 грудня 2012 року стало політичною партією.

27 лютого 2014 року Андрій Садовий відмовився від пропонованої йому посади віце-прем’єр-міністра в уряді Арсенія Яценюка.  На позачергових парламентських виборах 2014 року партія “Самопоміч” вперше пройшла до Верховної Ради.

Андрій Садовий майже не вживає алкоголю. Улюблена страва – борщ. Хобі – гірські лижі.

Про нього знято три фільми: документальна стрічка “Портрет: Андрій Садовий” (2006); “В гостях у Садових” (2010) – про побутове життя родини мера; “Геній міста” (2009) – журналістське розслідування про корупційну дільність Садового та його оточення (див. фільм у блоці ПРЕСА ПРО КАНДИДАТА). 

ПРЕСА

Популярні публікації про кандидата.

Вдома у Андрія Садового - відео

НОВИНИ ПРО КАНДИДАТА

«Свобода» звернулась в прокуратуру з вимогою перевірити витрати коштів на будівництво житла для учасників АТО у Львові

«Свобода» звернулась в прокуратуру з вимогою перевірити витрати коштів на будівництво житла для учасників АТО у Львові

17 березня 2016 року під час пленарного засідання 2-ї сесії Львівської міськради фракція ВО «Свобода» ...Читати далі.
Прокоментувати
«Свобода» вимагає першочергового розгляду корупційних питань, які Садовий підсунув до порядку денного засідання ради

«Свобода» вимагає першочергового розгляду корупційних питань, які Садовий підсунув до порядку денного засідання ради

17 березня 2016 року під час пленарного засідання 2-ї сесії Львівської міськради фракція ВО «Свобода» ...Читати далі.
Прокоментувати
Садовий прийшов на сесію

Садовий прийшов на сесію

На сесію Львівської міської ради прийшов мер Львова Андрій Садовий. Про це повідомляє Дивись Інфо. Садовий ...Читати далі.
Прокоментувати
Садовий ігнорує львівських депутатів

Садовий ігнорує львівських депутатів

Садовий поїхав відкривати Форум електронного самоврядування у Львові. Повідомили кореспондента Дивись.Інфо у прес-службі ЛМР. ...Читати далі.
Прокоментувати
Від Садового вимагають прозвітувати за будівництво житла для учасників АТО

Від Садового вимагають прозвітувати за будівництво житла для учасників АТО

15 березня 2016 року фракція ВО «Свобода» звернулася до Андрія Садового з вимогою на черговому ...Читати далі.
Прокоментувати

Галерея

Фото з Андрієм Садовим та передвиборча агітація.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА ТА ОБІЦЯНКИ

Офіційно Андрій Садовий не презентував свою виборчу програму.

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This