Територіальний виборчий округ №8 з виборів депутатів Львівської обласної ради

Орієнтовна кількість виборців – 43853

Позначка на мапі:mappin8

м. Львів, Сихівський р-н:

  • вул.Білоцерківська: 1А, 2А;
  • вул.Дністерська: 14А, 16А, 18–20А, 22–22Б;
  • вул.Зелена: 130, 140;
  • вул.Липова Алея: 1, 5, 5А, 5Б, 7, 9, 11;
  • вул.Меблярська,
  • вул.Вигін,
  • вул.Дністерська: 1–14, 15, 17, 21, 23–23А;
  • вул.Дунайська: 32;
  • вул.Радість,
  • вул.Свидницького А.,
  • вул.Білоцерківська: 1, 2, 3–10;
  • вул.Дунайська: 1–30;
  • вул.Зелена: 144, 152, 154, 156, 158, 166;
  • вул.Орлина,
  • вул.Раковського І.,
  • вул.Сливова,
  • вул.Шахтарська,
  • вул.Бузкова,
  • вул.Врубеля М.,
  • вул.Дж.Вашингтона: 4А к.1, 4А к.2, 4А к.3, 4А к.4, 4А к.5, 4А к.6, 4А к.7, 4А к.8, 4А к.9, 4А к.10, 4А к.11, 4Б, 4В, 4Д, 6А;
  • вул.Довга,
  • вул.Зелена: 172, 176, 179, 182, 184, 198, 198А, 200, 204, 208, 212;
  • вул.Навроцького В.,
  • вул.Пасічна: 125, 125А, 125Б, 140, 142, 144, 156, 167, 169, 169А, 171;
  • вул.Пимоненка М.,
  • вул.Січинського Д.,
  • вул.Угорська: 22–22А, 24, 26;
  • Комунальна 8–а міська клінічна лікарня;
  • вул.Кавалерідзе І.: 1, 7, 9–9А;
  • вул.Полуботка П.: 13–23;
  • вул.Антоненка-Давидовича Б.,
  • вул.Кос-Анатольського А.: 22;
  • вул.Сихівська: 7, 9, 15–17;
  • вул.Зелена: 312, 314, 316, 320, 389, 391, 393, 395, 397, 405;
  • вул.Коломийська: 9–9Б, 13–13А, 15–15А, 17, 19–23;
  • вул.Грунтова,
  • вул.Колодязна,
  • вул.Коломийська: 1–3, 5, 7, 18;
  • вул.Майданна,
  • вул.Межова: 56–64А;
  • вул.Надійна,
  • вул.Розвилиста,
  • вул.Садибна,
  • вул.Світанкова,
  • вул.Слобідська,
  • просп.Червоної Калини: 97;
  • Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально–діагностичний центр;
  • вул.Зубрівська: 2–6, 8–10А, 12–14, 16, 18, 20–22, 24, 26, 28–36А;
  • вул.Морозна: 2–27, 39;
  • вул.Сихівська: 2, 4, 10–12, 24–30;
  • вул.Полуботка П.: 2–11, 25;
  • вул.Сихівська: 1, 3;
  • вул.Вулецька,
  • вул.Зелена: 288, 290А, 292, 292А, 292Г, 294А, 294Б, 298, 298А, 298Б, 306, 327, 331, 331А, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 345А, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 357А, 359, 359А, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 371А, 373, 373А, 377, 379, 381, 383;
  • вул.Кавалерідзе І.: 5, 17–27;
  • вул.Лірницька,
  • вул.Межова: 4–54;
  • вул.Перелітна,
  • вул.Соняшникова;
  • вул.Довженка О.: 10, 14–22;
  • вул.Манастирського А.,
  • просп.Червоної Калини: 61–63А, 65–69, 73, 75, 77;
  • вул.Зубрівська: 7А, 11, 15, 17, 19, 23, 25–25А, 27;
  • вул.Зелена: 253, 253Г, 254, 255, 256, 256А, 257, 259, 264, 264А, 266, 266А, 266Б, 267, 268, 269, 269А, 269Б, 269Д, 269Е, 269Ж, 269З, 271, 271А, 271Б, 271В, 277, 278, 279, 285, 287, 289, 289Б, 291, 293, 295, 296, 297, 299, 301А, 303, 305, 309, 311, 311А, 313, 313А, 315, 317, 317А, 319, 319А, 321, 323, 325;
  • вул.Колісна,
  • вул.Морозна: 31–37;
  • вул.Пирогівка,
  • вул.Простора,
  • вул.Сихівська: 8;
  • вул.Бережанська,
  • вул.Вітрякова,
  • вул.Гостинна,
  • вул.Козловського О.,
  • вул.Колійна,
  • вул.Колодзінського М.,
  • вул.Персенківка,
  • вул.Рахівська,
  • вул.Рівнинна,
  • вул.Рожева,
  • вул.Ромашкова,
  • вул.Росиста,
  • вул.Рядова,
  • вул.Сусідня,
  • вул.Хуторівка: 5–21, 32–36, 43–55;
  • вул.Довженка О.: 1, 11;
  • вул.Хуторівка: 40–42;
  • вул.Райдужна,
  • вул.Розбіжна,
  • просп.Червоної Калини: 39, 43, 47, 49, 51–55;
  • вул.Довженка О.: 3–9;
  • вул.Хуторівка: 30;
  • просп.Червоної Калини: 22–33, 41;

 

Кандидати по ТВО №8 з виборів депутатів Львівської обласної ради

Мандзій Любомира Степанівна

Мандзій Любомира Степанівна

ТВО №8

Кандидат від партії БПП “Солідарність”.

10.05.1973 р.н. Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Львівський національний університет ім.Івана Франка, кафедра політології, Доцент, місце проживання: м. Львів.

Марямпольський Володимир Петрович

Марямпольський Володимир Петрович

ТВО №8

Кандидат від партії “ВОЛЯ”.

22.08.1984 р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Львівська тютюнова фабрика, Сортувальник тютюну, місце проживання: м. Львів.

Бермес Зеновій Миколайович

Бермес Зеновій Миколайович

ТВО №8

Кандидат від партії ВО “Батьківщина”.

10.10.1949 р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Асоціація роботодавців Львівської області, президент, місце проживання: м. Львів.

Холявка Андрій Володимирович

Холявка Андрій Володимирович

ТВО №8

Кандидат від партії ВО “Свобода”.

22.02.1976 р.н. Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державної управління при Президентові України, Студент, місце проживання: м. Львів.

Саврук Володимир Степанович

Саврук Володимир Степанович

ТВО №8

Кандидат від партії ГО “Народний контроль”.

24.12.1969 р.н. Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”, ТзОВ “Рейдер ЛТД”, Директор, місце проживання: м. Львів.

Федерлян Володимир Мирославович

Федерлян Володимир Мирославович

ТВО №8

Кандидат від партії “Громадянська позиція”.

23.04.1971 р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м. Львів.

Зазуляк Андрій Михайлович

Зазуляк Андрій Михайлович

ТВО №8

Кандидат від партії “Народний рух України”.

31.10.1977 р.н. Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Народний Рух України, ТзОВ ТВК “Львівхолод”, Керівник юридичного відділу, місце проживання: м. Львів.

Олійник Ольга Степанівна

Олійник Ольга Степанівна

ТВО №8

Кандидат від партії “Наш край”.

16.07.1979 р.н. Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТзОВ “Львівська тютюнова фабрика”, Радник директора з фінансових питань, місце проживання: м. Львів.

Письменна Тетяна Олександрівна

Письменна Тетяна Олександрівна

ТВО №8

Кандидат від партії “Об’єднання Самопоміч”.

07.07.1977 р.н. Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ “Підприємство Світ Сервіс”, Головний інженер з утримання та обслуговування житлового фонду та прибудинкових територій, місце проживання: м. Львів.

Наконечний Ростислав Ярославович

Наконечний Ростислав Ярославович

ТВО №8

Кандидат від партії “Сила людей”.

01.01.1979 р.н. Громадянин України, освіта середня, член Політичної партії “Сила людей”, Ресторан-клуб “Патіфон”, адміністратор, місце проживання: м. Львів.

Ляска Віталій Михайлович

Ляска Віталій Михайлович

ТВО №8

Кандидат від Українська галицька партія.

08.09.1987 р.н. Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Українська Галицька партія”, ГО “Українська Галицька Асамблея”, Керівник проекту “Локальна історія”, місце проживання: м. Львів.

Залужна Наталія Василівна

Залужна Наталія Василівна

ТВО №8

Кандидат від ПП “УКРОП”.

04.07.1962 р.н. Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю “САКУРА ВЕСТ”, Директор, місце проживання: м. Львів.

Поливка Андрій Миронович

Поливка Андрій Миронович

ТВО №8

Кандидат від Радикальної партії Олега Ляшка.

01.07.1974 р.н. Громадянин України, освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, ЛМГО Клуб Спортивного Танцю “Фокстрот”, Президент, місце проживання: м. Львів.

Будулич Володимир Іванович

Будулич Володимир Іванович

ТВО №8

Кандидат від партії Української республиканської партії.

15.06.1950 р.н. Громадянин України, освіта середня, член Української республіканської партії, пенсіонер, місце проживання: м. Львів.

Поставити питання щодо місцевих виборів 2015 у Львові та області

Ми збираємо найпоширеніші запитання виборців та дізнаємося відповіді у кандидатів на виборах, у експертів, політологів та в державних установах.
Додайте своє запитання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше повідомлення

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This