Територіальний виборчий округ №2 з виборів депутатів Львівської обласної ради

Орієнтовна кількість виборців – 34821

Позначка на мапі:mappin2

м. Львів, Залізничний р-н:

  • вул.Білогорська восьма,
  • вул.Білогорська друга,
  • вул.Білогорська перша,
  • вул.Білогорська п’ята,
  • вул.Білогорська сьома,
  • вул.Білогорська третя,
  • вул.Білогорська четверта,
  • вул.Білогорська шоста,
  • вул.Білогорща,
  • вул.Гайовської Л.,
  • вул.Іванюти М.,
  • вул.Лаврівського І.,
  • вул.Смакули О.,
  • вул.Стадників,
  • вул.Сушко-Скачківської Х.,
  • вул.Повітряна: 92–126А;
  • вул.Роксоляни: 21–23, 25–33, 71–75;
  • вул.Роксоляни: 43, 51–65А, 77–85;
  • вул.Широка: 98;
  • вул.Сірка І.: 9–25;
  • вул.Суботівська: 2–7А, 9–16;
  • вул.Блажкевич І.,
  • вул.Калнишевського П.: 4, 6–33;
  • вул.Кругова,
  • вул.Мундяк М.,
  • вул.Роксоляни: 2–18, 24, 43А;
  • вул.Суботівська: 8;
  • вул.Вигода: 3–46;
  • вул.Загородня,
  • вул.Мирна,
  • вул.Моторна,
  • вул.Олесницького Є.,
  • вул.Повітряна: 24, 26–55;
  • вул.Пропелерна,
  • вул.Скромна,
  • вул.Чечета Г.,
  • вул.Чижевського Д.,
  • вул.Калнишевського П.: 1–2, 4А;
  • вул.Низинна: 2–4;
  • вул.Широка: 90–96;
  • вул.Низинна: 5–25;
  • вул.Повітряна: 58–68, 78, 82, 85;
  • вул.Широка: 52–59, 65, 67, 69, 71, 73–75;
  • вул.Бандрівського Д.,
  • вул.Левандівська: 5–5 (в/ч ЦЗПіЗТтаМПС 124), 9–9А, 11–13А, 14А–36А;
  • вул.Ливарна,
  • вул.Озерна,
  • вул.Папоротна,
  • вул.Параджанова С.,
  • вул.Алмазна,
  • вул.Ботанічна,
  • вул.Ганкевича Л.,
  • вул.Геца Л.,
  • вул.Дучимінської О.,
  • вул.Заболотна,
  • вул.Каганця М.,
  • вул.Кузнярівка,
  • вул.Мацієвича Л.,
  • вул.Машиністів,
  • вул.Повітряна: 4–23, 25;
  • вул.Слюсарська,
  • вул.Сушка Р.,
  • вул.Бортнянського Д.,
  • вул.Гушалевича І.,
  • вул.Левандівська: 1–2, 6–8, 10, 14;
  • вул.Луцького О.,
  • вул.Магазинова,
  • вул.Сорохтея О.,
  • вул.Шевченка Т.: 9, 11, 13, 15, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 43А, 43Б, 45/47, 49, 49А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/65, 67, 73, 73Д, 75Б, 77, 79, 81, 91, 107, 109, 113, 115;
  • вул.Юнаківа М.,ген.,
  • вул.Ярослава Мудрого: 21, 27, 29;
  • вул.Ясна,
  • вул.Братів Климових,
  • вул.Бруснівська,
  • вул.Дідушка В.,
  • вул.Естонська,
  • вул.Кочегарська,
  • вул.Невелика,
  • вул.Олешківська,
  • вул.Робсона П.,
  • вул.Сяйво: 15–21, 101–127;
  • вул.Таллінська,
  • вул.Тісна,
  • вул.Широка: 9А–37;
  • вул.Братів Міхновських: 36–50;
  • вул.Залізнична: 50–76;
  • вул.Квітки Основ’яненка,
  • вул.Комарова В.,
  • вул.Степанівни О.: 1–20, 24–32, 35–37;
  • пл.Князя Святослава, вул.Голубовича С.: 8–28;
  • вул.Городоцька: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80;
  • вул.Кооперативна,
  • вул.Марка Вовчка: 4–18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
  • вул.Морозенка Н.,
  • вул.Одеська,
  • вул.Ярослава Мудрого: 1, 3, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9А, 11, 11А, 15;
  • вул.Братів Міхновських: 26, 28–35;
  • вул.Вернигори,
  • вул.Головацького Я.,
  • вул.Голубовича С.: 35–48;
  • вул.Городоцька: 82, 84, 86, 88, 90, 94;
  • вул.Декарта Р.,
  • вул.Марка Вовчка: 3, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–37А, 39, 41–47;
  • вул.Перова В.,
  • вул.Степанівни О.: 21–23, 33–33Б;
  • вул.Братів Міхновських: 2–25, 27–27А;
  • вул.Городоцька: 98, 100, 102, 104, 106, 110, 122;
  • вул.Залізнична: 2–48;
  • вул.Затишна,
  • вул.Коротка,
  • вул.Стародубська,
  • вул.Степанівни О.: 42–52;
  • вул.Стороженка О.,
  • вул.Хотинська,
  • вул.Чоловського О.,
  • вул.Шараневича І.,
  • вул.Щекавицька.

 

Кандидати по ТВО №2 з виборів депутатів Львівської обласної ради

Федорів Лариса Йосипівна

Федорів Лариса Йосипівна

ТВО №2

Кандидат від партії БПП “Солідарність”.

06.11.1953 р.н. Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Видавництво “Червона Калина”, Головний редактор, місце проживання: м. Львів.

Федчишин Андрій Євгенович

Федчишин Андрій Євгенович

ТВО №2

Кандидат від партії “ВОЛЯ”.

07.08.1981 р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП “Юридична компанія “Юпітер”, Заступник директора, місце проживання: м. Львів.

Красніхіна Дарія Степанівна

Красніхіна Дарія Степанівна

ТВО №2

Кандидат від партії ВО “Батьківщина”.

18.09.1955 р.н. Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Приватний підприємець, місце проживання: Львівська обл., м. Львів.

Фаріон Ірина Дмитрівна

Фаріон Ірина Дмитрівна

ТВО №2

Кандидат від партії ВО “Свобода”.

29.04.1964 р.н. Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, НУ “Львівська політехніка”, Доктор філологічних наук, доцент, місце проживання: м. Львів.

Мармуляк Анна Сергіївна

Мармуляк Анна Сергіївна

ТВО №2

Кандидат від партії ГО “Народний контроль”.

13.03.1986 р.н. Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”, Львівське Вище Політехнічне Училище, Викладач, місце проживання: м. Львів.

Білоус Олексій Володимирович

Білоус Олексій Володимирович

ТВО №2

Кандидат від партії “Громадянська позиція”.

11.08.1972 р.н. Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Громадянська позиція”, Верховна Рада України, Помічник-консультант народного депутата України П.П.Сабашука, місце проживання: м. Львів.

Майборода Костянтин Всеволодович

Майборода Костянтин Всеволодович

ТВО №2

Кандидат від партії “Народний рух України”.

20.11.1960 р.н. Громадянин України, освіта середня, безпартійний, Приватний Підприємець, місце проживання: Львівська обл., м. Львів.

Палій Наталія-Ольга Іванівна

Палій Наталія-Ольга Іванівна

ТВО №2

Кандидат від партії “Наш край”.

11.02.1958 р.н. Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Державний заклад “Клінічна лікарня” ДТГО “Львівської залізниці”, Головний лікар, місце проживання: м. Львів.

Пакіж Степан Петрович

Пакіж Степан Петрович

ТВО №2

Кандидат від партії “Об’єднання Самопоміч”.

22.08.1969 р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ЛКП “Залізничнетеплоенерго”, в.о. директора, місце проживання: м. Львів.

Жолнович Оксана Іванівна

Жолнович Оксана Іванівна

ТВО №2

Кандидат від партії “Сила людей”.

21.02.1979 р.н. Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Сила людей”, ЛНУ ім.. І.Франка, Юридичний факультет, місце проживання: м. Львів.

Павлова Оксана Ігорівна

Павлова Оксана Ігорівна

ТВО №2

Кандидат від Українська галицька партія.

04.11.1983 р.н. Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Українська Галицька партія”, Львівський коледж транспортної інфраструктури, Викладач спецдисциплін, місце проживання: м. Львів.

Павлишин Роксолана Володимирівна

Павлишин Роксолана Володимирівна

ТВО №2

Кандидат від ПП “УКРОП”.

25.01.1978 р.н. Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”, Комунальний заклад Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи”, Лікар-дерматолог, місце проживання: Львівська область, Стрийський район, м. Стрий.

Дяків Ігор Васильович

Дяків Ігор Васильович

ТВО №2

Кандидат від Радикальної партії Олега Ляшка.

16.06.1970 р.н. Громадянин України, освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, ДП “Науково –дослідний центр Рідких Мінеральних Добрив”, Директор, місце проживання: м. Львів.

Сорокіна Ірина Володимирівна

Сорокіна Ірина Володимирівна

ТВО №2

Кандидат від партії Української республиканської партії.

26.02.1981 р.н. Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КВК “Львівський палац мистецтв”, менеджер, місце проживання: м. Львів.

Поставити питання щодо місцевих виборів 2015 у Львові та області

Ми збираємо найпоширеніші запитання виборців та дізнаємося відповіді у кандидатів на виборах, у експертів, політологів та в державних установах.
Додайте своє запитання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше повідомлення

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This