Територіальний виборчий округ №3 з виборів депутатів Львівської міської ради

Орієнтовна кількість виборців – 7881

Позначка на мапі:mappin3

м.Львів:

  • вул.Беринди П.,
  • вул.Братів Рогатинців: 3–7, 9–49;
  • вул.Валова: 2–5, 9-29;
  • вул.Вірменська: 2–8, 12-35;
  • вул.Галицька: 1–12, 15-21;
  • вул.Дорошенка П.: 1-37;
  • вул.Жижки Я.,
  • вул.Корнякта К.,
  • вул.Краківська: 1–9, 14-34;
  • вул.Лесі Українки: 7, 11-43;
  • вул.Староєврейська: 3–50;
  • вул.Театральна,
  • вул.Шевська,
  • пл.Катедральна,
  • пл.Міцкевича А.: 5-8;
  • пл.Ринок: 3-21, 25–31, 34-45;
  • пл.Яворського С.,
  • просп.Свободи: 1/3–5, 6/8, 7, 10–49;
  • вул.Гавришкевича С.,
  • вул.Гонти І.: 4, 6–8;
  • вул.Друкарська,
  • вул.Ставропігійська,
  • вул.Федорова І.,
  • пл.Данила Галицького,
  • пл.Князя Ярослава Осмомисла,
  • пл.Музейна,
  • вул.Арсенальська,
  • вул.Підвальна,
  • вул.Руська,
  • вул.Сербська,
  • пл.Галицька: 7;
  • пл.Коліївщини,
  • вул.Винниченка В.,
  • вул.Гуцульська,
  • вул.Короленка В.: 2, 4, 8, 10, 12, 14;
  • вул.Лисенка М.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12;
  • вул.Личаківська: 1, 3, 5, 7, 9, 11;
  • вул.Просвіти,
  • пл.Соборна: 1–3;
  • вул.Банківська,
  • вул.Вороного М.,
  • вул.Ковжуна П.: 1–4, 6;
  • вул.Коперника М.: 1–22, 24–26, 28–30, 32;
  • вул.Ліста Ф.,
  • вул.Руданського С.,
  • вул.Тиха: 1–3;
  • вул.Чайковського П.: 10, 12, 16, 18–24, 26;
  • пл.Маланюка Є.

Кандидати по ТВО №3 з виборів депутатів Львівської міської ради

Шейка Орест Володимирович

Шейка Орест Володимирович

ТВО №3

Кандидат від партії БПП “Солідарність”.

02.07.1963 р.н. Громадянин України, освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, ТзОВ “Компанія Гердан”, Директор, місце проживання: м.Львів

Возний Олег Йосипович

Возний Олег Йосипович

ТВО №3

Кандидат від партії “ВОЛЯ”.

18.10.1966 р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Львівська національна галерея мистецтв ім. Бориса Возницького, юрисконсульт, місце проживання: м. Львів.

Возний Орест Модестович

Возний Орест Модестович

ТВО №3

Кандидат від партії ВО “Батьківщина”.

23.01.1965 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Львів.

Кравець Тарас Мирославович

Кравець Тарас Мирославович

ТВО №3

Кандидат від партії ВО “Свобода”.

20.05.1986 р.н. Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, Викладач кафедри комплексів та приладів артилерійської розвідки, факультету ракетних військ і артилерії, місце проживання: Львівська область м. Перемишляни.

Лозко Павло Євгенович

Лозко Павло Євгенович

ТВО №3

Кандидат від партії ГО “Народний контроль”.

22.04.1986 р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП “Форштаг”, Керівник відділу фінансів та ЗЕД, місце проживання: м. Львів.

Скочиляс Віталій Володимирович

Скочиляс Віталій Володимирович

ТВО №3

Кандидат від партії “Громадянська позиція”.

14.10.1988 р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: Львівська облассть, м. Соснівка.

Штурин Ярослав Васильович

Штурин Ярослав Васильович

ТВО №3

Кандидат від партії “Народний рух України”.

19.03.1964 р.н. Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Народний Рух України, ТзОВ “Горислав”, Генеральний директор, місце проживання: м. Львів.

Яремчишин Богдан Ігорович

Яремчишин Богдан Ігорович

ТВО №3

Кандидат від партії “Наш край”.

31.05.1983 р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПАТ “ОКСІБАНК”, Начальник Віділення “ОКСІБАНК “, місце проживання: м.Львів.

Проданчук Віктор Павлович

Проданчук Віктор Павлович

ТВО №3

Кандидат від партії “Об’єднання Самопоміч”.

04.02.1975 р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство “Оберіг-Груп”, Художник реставратор, місце проживання: м. Львів-Рудно.

Грінер Ігор Михайлович

Грінер Ігор Михайлович

ТВО №3

Кандидат від партії “Опозиційний блок”.

13.08.1971 р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, УАД, викладач, місце проживання: м.Львів.

Горбей Тарас Степанович

Горбей Тарас Степанович

ТВО №3

Кандидат від партії “Сила людей”.

09.11.1970 р.н. Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Сила людей”, Фізична особа-підприємець, місце проживання: Львівська обл.., Жовківський р-н, м. Дубляни.

Жупник Андрій Іванович

Жупник Андрій Іванович

ТВО №3

Кандидат від Українська галицька партія.

04.04.1977 р.н. Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Українська Галицька партія”, ЦТДЮГ “Погулянка”, Культорганізатор, місце проживання: м. Львів.

Галай Марта Орестівна

Галай Марта Орестівна

ТВО №3

Кандидат від ПП “УКРОП”.

28.10.1994 р.н. Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль.

Горпинюк Олена Богданівна

Горпинюк Олена Богданівна

ТВО №3

Кандидат від Радикальної партії Олега Ляшка.

15.03.1977 р.н. Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Станова дитячих та юнацьких організацій( ІДЮМК), Директор, місце проживання: м. Львів.

Ангел Григорій Андріянович

Ангел Григорій Андріянович

ТВО №3

Кандидат від партії Української республиканської партії.

31.03.1970 р.н. Громадянин України, освіта вища, член Української республіканської партії, тимчасово не працює, місце проживання: м. Львів.

Поставити питання щодо місцевих виборів 2015 у Львові та області

Ми збираємо найпоширеніші запитання виборців та дізнаємося відповіді у кандидатів на виборах, у експертів, політологів та в державних установах.

Додайте своє запитання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше повідомлення

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This